Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Jak dodać artykuł na Nastek.pl

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 1 gwiazdki (polecamy)Ocena: 1 gwiazdki (polecamy)Ocena: 1 gwiazdki (polecamy)Ocena: 1 gwiazdki (polecamy)Ocena: 1 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2010-06-26
Odsłony: 20090
Autor: de_stroy

Dodanie swojego własnego artykułu na Nastek.pl to nic trudnego. W tym poradniku pokażemy Ci, jak w czterech, szybkich krokach wysłać do nas swój tekst. No to... Do dzieła! :)


  1. Rejestracja i logowanie.

Aby publikować na wortalu, niezbędne jest posiadanie konta użytkownika na Nastek.pl. Dzięki temu wszystkie wysłane artykuły będą przyporządkowane do jednego profilu, a Ty uzyskasz nie tylko możliwość przesyłania nam swojej twórczości, ale także komentowania, pisania postów i zakładania tematów na forum oraz brania udziału w wielu naszych konkursach.

Aby się zarejestrować, wystarczy kliknąć ikonkę „Rejestracja” na górze strony:

A po utworzeniu konta wybierz „Zaloguj” i wpisz swój nick i hasło:

  1. Zapoznaj się z wortalem i wymyśl o czym chcesz pisać.

Na wortalu Nastek.pl mamy sporo działów, w których możesz umieszczać swoje artykuły, oczywiście w zależności od ich tematyki. Jest miłość, są opowiadania, uzależnienia, szkoła, subkultury i wiele, wiele innych – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przed napisaniem swojego pierwszego arta warto przejrzeć te działy i poczytać, o czym i jak pisali inni.

Kiedy już wymyślisz o czym będzie artykuł, odszukaj na górze strony link „Dodaj artykuł”, widoczny po zalogowaniu.

  1. Dodaj własnego arta!

Formularz dodawania jest niezwykle prosty w obsłudze. W pierwszej kolejności wybierz kategorię z listy dostępnych. Pamiętaj, żeby kategoria odpowiadała treści artykułu. Następnie w polu „Temat” wpisz jak ma być zatytułowany Twój art. Kolejny etap to napisanie arta – do dyspozycji masz różne narzędzia edycji, którymi sprawisz, że tekst będzie wyglądał idealnie!

Przed wysłaniem sprawdź jeszcze raz wszystkie pola, popraw błędy i literówki. Po tym nie pozostaje nic innego jak kliknąć „Wyślij!” :)

  1. Oczekiwanie na akceptację.

Po wysłaniu art trafia do redaktora, który ocenia czy nadaje się on do publikacji. Arty za krótkie, z naprawdę kiepską stylistyką, łamiące prawo, nasz regulamin itd. nie będą publikowane. W przypadku odrzucenia, otrzymasz mailem informację o powodzie braku publikacji artykułu.

Jeśli tekst spodoba się redakcji, trafi on do korekty. Tam zostanie poprawiony (literówki, przecinki, błędy ortograficzne, ew. stylistyka) i będzie oczekiwał na publikację. Codziennie publikujemy około dwa artykuły, także w zależności od ich ilości czas oczekiwania może być krótszy, bądź dłuższy.

I to wszystko! Prawda, że nie ma nic trudnego? Nie zwlekaj i napisz swojego pierwszego arta! :)


Przeczytaj inne arty

brak z życia nastek.pl Ciekawy konkurs na początek wakacji Jeszcze chwila i w naszych kalendarzach będziemy odrywać kartki z uśmiechającym się do nas napisem...
brak z życia nastek.pl Są tu jacyś fani Gwiezdnych Wojen? ;) Jestem pewien, że znajdzie się ich całkiem sporo ;) Mam dla wszystkich zajawionych tematem Gwiezdnych...
brak z życia nastek.pl Wielbiciele poezji mile widziani! W okolicach roku 2010 mieliśmy sporą przerwę w publikacjach Waszych wierszy. Od momentu zmiany wortalu...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
ENEMEF: GWIEZDNYCH WOJEN MINIMARATONfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2018-03-05 14:30:22
title Jak już zostało powiedziane, to
2018-02-28 17:17:57
title Witaj Metalhead. Wszystko co sie
2018-02-27 20:56:02
title Witam serdecznie. Mam 11 lat.
2017-11-16 14:26:45
title Mi sie wydaje ze ten

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz