Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Zakończenie epickiej trylogii - DZIŚ PREMIERA!

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-06-29
Odsłony: 676
Autor: Rociel

    Już dziś premiera najnowszej książki Angusa Watsona Tron z Żelaza, zakończenie epickiej trylogii, która nie schodzi z ust fanów na całym świecie!
 

 
OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE


    Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

 
Brytania, Rzym, Galia - w I wieku p.n.e.
Czas, w którym Brytania zdaję sobie sprawę z zagrożenia, jakie stanowi Imperium Rzymskie, ale rozłam istniejący wśród tamtejszych plemion powoduję, że w ogóle nie są przygotowani na inwazję Juliusza Cezara.
Pełna brutalnej akcji, błyskotliwego humoru, wyrazistych postaci, z którymi nie łatwo przyjdzie się rozstać.
 
Polecam: miłośnikom fascynujących, krwawych, pełnych nieprzewidywalnej akcji i surowego klimatu powieści fantastycznych.
polacyniegesi.qs.pl

Czas żelaza to wciągająca, wielowątkowa oraz pełna bohaterów z krwi i kości opowieść rozgrywająca się w drobiazgowo przedstawionym świecie.
INSIMILION
 
Wciągająca, z fabułą wypełnioną po brzegi. Kawał dobrej fantastyki.
LUBIMYCZYTAC.pl

Nie pozostaje mi nic innego, jak oczekiwać, że Fabryka Słów zdecyduje się na wydanie kolejnych tomów, a ja będę mogła ponownie zatopić się w ten świat. Niczego bowiem więcej nie może sobie życzyć recenzent, niż większej ilości tak wciągających książek.
Secretum

Przeczytaj inne arty

brak książki Fałszywy pocałunek - recenzja Księżniczka uciekająca prze aranżowanym małżeństwem z nieznanym mężczyzną? Było. Cny rycerz wyruszający na jej poszukiwanie?...
brak książki Zapiski z Rakki. Ucieczka z państwa islamskiego Prawda jest taka, że dopóki nie doświadczymy czegoś złego osobiście to nie wierzymy, że tragedia...
brak książki Recenzja: Misery – pisarz i jego najzagorzalsza fanka Moja przygoda z twórczością Stephena Kinga zaczęła się dość niefortunnie. W szkole podstawowej sięgnęłam po...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWAfilmy
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 0


Dodaj komentarz