Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Zakończenie epickiej trylogii - DZIŚ PREMIERA!

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-06-29
Odsłony: 277
Autor: Rociel

    Już dziś premiera najnowszej książki Angusa Watsona Tron z Żelaza, zakończenie epickiej trylogii, która nie schodzi z ust fanów na całym świecie!
 

 
OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE


    Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

 
Brytania, Rzym, Galia - w I wieku p.n.e.
Czas, w którym Brytania zdaję sobie sprawę z zagrożenia, jakie stanowi Imperium Rzymskie, ale rozłam istniejący wśród tamtejszych plemion powoduję, że w ogóle nie są przygotowani na inwazję Juliusza Cezara.
Pełna brutalnej akcji, błyskotliwego humoru, wyrazistych postaci, z którymi nie łatwo przyjdzie się rozstać.
 
Polecam: miłośnikom fascynujących, krwawych, pełnych nieprzewidywalnej akcji i surowego klimatu powieści fantastycznych.
polacyniegesi.qs.pl

Czas żelaza to wciągająca, wielowątkowa oraz pełna bohaterów z krwi i kości opowieść rozgrywająca się w drobiazgowo przedstawionym świecie.
INSIMILION
 
Wciągająca, z fabułą wypełnioną po brzegi. Kawał dobrej fantastyki.
LUBIMYCZYTAC.pl

Nie pozostaje mi nic innego, jak oczekiwać, że Fabryka Słów zdecyduje się na wydanie kolejnych tomów, a ja będę mogła ponownie zatopić się w ten świat. Niczego bowiem więcej nie może sobie życzyć recenzent, niż większej ilości tak wciągających książek.
Secretum

Przeczytaj inne arty

brak książki Komornik 2. Rewers – premiera 10 maja! Drugi tom opowieści o Komornikach, którzy zstąpili na ziemię wciąga nas jeszcze głębiej w otchłań...
brak książki Nowości od wydawnictwa Jaguar Przedstawiamy trzy nowości od wydawnictwa Jaguar. Znajdziecie wśród nich Króla węży – jeden z 3...
brak książki KRÓL WĘŻY – wydarzenie literackie 2016 roku Przedstawiamy powieść Jeffa Zentnera uznaną za jeden z trzech najlepszych literackich powieści młodzieżowych 2016 roku!...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz