Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

"Rozmowy z niebem" Theresy Cheung - każdy może rozmawiać z zaświatami. Już w księgarniach

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-06-28
Odsłony: 240
Autor: Rociel
Czy życie po śmierci istnieje? Gdyby tak dało się nawiązać dialog z niebem – zadać pytanie naszym zmarłym bliskim i dostać odpowiedź, kiedy potrzebujemy wskazówki, pociechy czy nadziei... W „Rozmowach z niebem” Theresa Cheung, znana autorka książek o duchowości, przekonuje, że jest to możliwe. Już w księgarniach.


    Theresa Cheung, na podstawie własnych przeżyć oraz doświadczeń innych ludzi, przedstawia opatrzony osobistym komentarzem zbiór opowieści o kontaktach ze zmarłymi. Pokazuje, że istnienie człowieka nie ogranicza się do ziemskiego życia i że każdy z nas może nawiązać porozumienie z niebem, niosące pociechę po utracie bliskiej, ukochanej osoby. Przytacza pochodzące z pierwszej ręki świadectwa ludzi, których życie zmieniło się dzięki kontaktom ze zmarłymi: pogrążona w żałobie córka doznaje pociechy, słysząc głos zmarłej matki; dziecko rozmawia z babcią, która jest w niebie; znak z nieba uspokaja wdowę, że jej mąż zawsze jest tuż obok niej. Ci, którzy przeszli na drugą stronę, prowadzą żywych i niosą im natchnienie. Opowieść autorki stanowi przypomnienie, że każdemu mogą się przytrafiać cuda. Wystarczy otworzyć serce, wyostrzyć zmysły i rozpocząć swoją własną rozmowę z zaświatami.

„We wszystkich rodzajach porozumienia z niebem stałe jest to, że u ich podstawy leży język oparty na miłości. Uczucia są podstawowym językiem istot niebieskich. Kiedy niebo wyciąga do nas rękę i chce nas jakoś dotknąć, często odczuwamy coś na kształt emocjonalnego przytulenia. Czujemy się spokojni i bezpieczni; doznajemy wzmocnienia wewnętrznej siły, ufności i odwagi. (...) Znanych jest wiele historii ludzi, których uratowała niebiańska interwencja albo nawiedziły ich duchy czy też niebiańscy przewodnicy, ludzi, którzy ocaleli wbrew wszelkim przeciwnościom. Być może nie pisano o nich w gazetach. Mnie te historie pokazują, że każdemu z nas mogą przytrafić się najbardziej nadzwyczajne rzeczy”. (fragment książki)

    Theresa Cheung urodziła się w rodzinie spirytualistów. Studiowała teologię i filologię angielską w King's College na Uniwersytecie w Cambridge, potem zajęła się nauczaniem, a następnie dziennikarstwem i pisarstwem. Od ponad dwudziestu pięciu lat pisze książki o parapsychologii i kontaktach z duchami. Są tłumaczone na 25 języków, a niektóre trafiły na listę bestsellerów „Sunday Times”. Jej encyklopedie na tematy ezoteryczne sprzedają się świetnie na całym świecie. W Polsce do tej pory ukazały się między innymi: „Anioł na moim ramieniu”, „Anioły wokół nas”, „Małe anioły”, „Życie po śmierci naprawdę istnieje”.

Przeczytaj inne arty

brak książki Posępny Mononokean – opowieść o posępnym Mistrzu i demonach Pozycja o pięknej i nieco groźnej kresce, już sama okładka ostrzega czytelnika, że wchodzimy do...
brak książki Złotowidząca – nowość od wydawnictwa Jaguar Przedstawiamy nowość od wydawnictwa Jaguar: Złotowidząca Księga Pierwsza: Ucieczka autorstwa Rae Carson. Książka dostępna już...
brak książki Wojna – druga część Antymir – premiera już 1 czerwca Najnowsza książka Andrieja Lewickiego „Wojna” to druga część (pierwsza „Wstęga” miała premierę w zeszłym roku)...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz