Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Tajniki wizażu: The best of T-shirt!

3 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2012-09-27
Odsłony: 10916
Autor: gemmei

Ulubiona, a zarazem najwygodniejsza część garderoby to w większości T-shirt. Jest praktyczny, przewiewny (idealnie sprawdza się latem!), w dodatku stanowi urozmaicenie dla wielu nudnawych stylizacji. W dzisiejszym odcinku pięć najmodniejszych T-shirtów ostatniego czasu. :) Dasz się skusić?

 
1) Krótkie, odsłaniające brzuch T-shirty.

Ostatnimi czasy stały się bardzo modne – kojarzone z plażą, wodą i słońcem przywołują na myśl totalną beztroskę. Sieciówki zasypują nas tego typu bluzkami na każdym kroku (zajrzyj do Butiku, House’a czy C&A). Nic dziwnego – dzięki nim możesz pochwalić się płaskim, wysportowanym brzuchem :) Jeśli nie zdążyłaś zadbać o figurę na wakacje, włóż pod krótki T-shirt nieco dłuższy – koniecznie przylegający do ciała.

+ Zrób to sam: Nie masz kasy na nową bluzkę? Żaden problem! Wystarczy sięgnąć po nożyczki :) Skróć stary, długi T-shirt, by uzyskać supermodny krótki :)
Wszystkie T-shirty: Kipeke
źródło: facebook.com

1 2 3 right

Przeczytaj inne arty

brak wasze wiersze Ukojenie *** Poezjo, Matko moja Ma Bogini słodka Z Tobą chcę iść przez życie Cokolwiek mnie spotka Tyś jest moja Siostrą I...
brak wasze wiersze Najdoskonalsza obietnica *** Twój pocałunek Niczym pieczęć Najdoskonalsza obietnica Że jesteś tu Bo być chcesz I że Cię to zachwyca Twój pocałunek Ah, ruch warg Który...
brak wasze wiersze Cudna Marlena *** Nie znam Cię, ale sądzę Że mogę Ciebie znać I mieć, i spać z Tobą – za...

Komentarze_ 3


brak

Podobają mi się te t-shirty. Lubię napisy jeśli tylko określają w jakiś sposób mój charakter, styl bądź światopogląd. Nie trawię jednak napisów w stylu: "córeczka tatusia", czy "jestem grzeczną dziewczynką CZASAMI", bez obrazy, ale dla mnie to prostackie.

brak

Coś dla siebie bym wybrała. ;)

brak

Ostatnio zakupiłam T-shirt typu oversize, tzw "nietoperka" i muszę przyznać, że jest bardzo wygodny :) jednakże podobają mi się T-shirty z ciekawymi nadrukami - ostatnio trafiłam w sieci na coś takiego: http://cf4.thefancy.com/commerce/original/20120415/90eb60a549a643babb48072edeb23d33.jpeg

Dodaj komentarz