Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Błahostka - rozdział 7

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2015-07-27
Odsłony: 1644

Kiedy Aneta otworzyła oczy i rozejrzała się dookoła, poczuła déjà vu. Znajdowała się w sypialni swojego byłego chłopaka, tak jak wtedy, gdy odeszła od Pawła.

Podniosła się do półsiadu i powoli zaczęła sobie przypominać wydarzenia z dzisiaj. Po wyjściu od Pawła pojechała z Kamilem na kawę. Kiedy poszła ją zamówić, musiała stracić przytomność, bo nie pamiętała nic więcej.

Zamknęła oczy, gdy poczuła, jak jej skroń zaczyna pulsować, i opadła powoli na łóżko. Wszystko wskazywało na to, że jest chora. Głowa bolała ją rano, a teraz doszły jeszcze piekące powieki i ból gardła.

Po chwili leżenia Aneta usłyszała otwierane drzwi. Spojrzała w ich stronę, a jej oczom ukazał się Kamil niosący tacę. Kiedy zobaczył, że kobieta nie śpi, podszedł bliżej i usiadł na skrawku łóżka. Niepewnie spojrzał na kobietę i wierzchem dłoni dotknął jej czoła. Skrzywił się nieznacznie i podszedł do tacy, którą wcześniej położył na komodzie.

– Masz gorączkę – stwierdził. – Zaraz dam ci coś na jej zbicie i dalej pójdziesz spać.

Aneta patrzyła na plecy mężczyzny i zastanawiała się, czy dobrze zrozumiała, co do niej powiedział.

– Tutaj mam spać? – spytała zdziwiona i widząc niezrozumiały wyraz twarzy Kamila, dodała: – Mam spać w twojej sypialni?

„W twoim łóżku…”

– Tak – odpowiedział i podał kobiecie tabletkę oraz szklankę wody. – Jutro mam imprezę, a muszę jeszcze posprzątać na dole. Dźwięk odkurzacza by ci pewnie przeszkadzał.
– Posprzątasz? – spytała rozbawiona kobieta, gdy ponownie podniosła się do półsiadu. Rozszerzyła lekko oczy i szybko wzięła tabletkę do ust. To pytanie powinno zostać w jej myślach.

Mina Kamila zrzedła. Jednak po chwili sam zaśmiał się pod nosem, następnie wyszedł z pokoju i zostawił Anetę samą. Kobieta zaczęła się zastanawiać nad ostatnimi dniami. Jakby na to nie patrzeć, dobrze dogadywała się z Kamilem. Dziwiło ją to, ponieważ zawsze myślała, że utrzymywanie dobrych relacji z byłym jest niemożliwe. Ich rozmowy toczyły się normalnie, bez żadnych wyrzutów, krzyków. Jedynie ta ostatnia była dość niezręczna.

Aneta zamrugała kilka razy.

Widocznie ich rozstanie nie tylko dla niej było trudne.

Mężczyzna podczas sprzątania zastanawiał się, co zrobić z rozchorowaną kobietą. Z jednej strony musiał być na jutro wyspany… Ale Aneta przynajmniej przez kilka dni powinna leżeć w łóżku. Poza tym logiczne, że w sypialni jest cieplej niż w salonie, a dziewczyna teraz musi się wygrzać.

Kamil usiadł na kanapie.

Już nie chodziło o sam fakt, że Aneta jest chora. Ma również złamane serce…

Westchnął. Poszedł do przedpokoju, włożył buty i kurtkę, a następnie wyszedł z domu.

1 2 right

Przeczytaj inne arty

brak wasze opowiadania Błahostka - rozdział 11 Kiedy Aneta otworzyła oczy, w pomieszczeniu nadal panowała ciemność. Najwyraźniej była jeszcze wczesna godzina, w...
brak wasze opowiadania Błahostka - rozdział 10 Aneta przez dobrą godzinę przekonywała rodziców, aby mogła u nich jakiś czas pomieszkać. Na początku...
brak wasze opowiadania Błahostka - rozdział 9 Kamil przeniósł rękę z biodra kobiety na jej policzek i delikatnie zaczął go gładzić kciukiem....

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWAfilmy
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 0


Dodaj komentarz