Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Na forum: Sporty małego wysiłku

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2012-10-03
Odsłony: 2232
Autor: Vixen

„Sport to zdrowie” – ile razy każdy z nas słyszał to przysłowie? Ale jak tu znaleźć coś dla siebie, kiedy mamy mało czasu?… Ale jak mówią: dla chcącego nic trudnego. Sport nie zawsze musi się kojarzyć z wysiłkiem, rozciąganiem mięśni i długoletnim treningiem.

Sztickin w poszukiwaniu inspiracji i rady napisał na naszym forum: Co byście polecili takiemu leniuchowi jak ja?
Sport z małą aktywnością, np. brydż czy gra w kulki (mało sie mecze przy grze w kulki)?

Od razu nasi użytkownicy pospieszyli z pomocą.

Może szachy?(…) – sugeruje Bee132.

Sport to przecież nie tylko fizyczne ćwiczenie organizmu. „Królewska gra” na pewno pomoże w wytrenowaniu umysłu.

Takiemu leniuchowi jak Ty poleciłabym sport z dużą aktywnością.
Lenistwo się zwalcza, a nie pielęgnuje 
– ocenia krytycznie VirusKa. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na aktywniejsze ćwiczenia.

Jeśli nie chcesz zwalczać w sobie lenistwa, to bilard byłby dobra opcją – radzi Alex.

Wawryn wysuwa ciekawą propozycję: Rower z podejściem bardziej rekreacyjnym.

I rzeczywiście, co może być lepszego dla miłego spędzenia czasu? Wystarczy, żeby dopisała pogoda i można wybrać się na ciekawą rowerową wycieczkę. Bez pośpiechu i własnym tempem.

Bluebear zwraca uwagę na pewną ważną rzecz – robienie czegoś w grupie.  Wtedy zawsze jest przyjemniej i weselej:

Ja też bym poradziła Ci jakiś sport wymagający wysiłku, bo wtedy odkryjesz w sobie z pewnością zmagazynowane pokłady energii, ale lepiej idź na jakieś zintegrowane zajęcia, bo w grupie zawsze łatwiej, albo ze znajomymi. Wystarczy, jak zaczniesz grać w kosza czy też piłkę nożną. Może jakiś squash albo basen?

Basen to również ciekawa opcja, w dodatku procentująca na przyszłość: prosty kręgosłup, lepsza kondycja i dobre samopoczucie. W skrócie: pływać na pewno warto!

Inny pomysł, również związany z wodą, proponuje Venom92: może wędkarstwo? Raczej sie nie zmęczysz, chyba że będziesz holować bardzo dużą rybę.

Adanos13 pisze solidną wypowiedź: Tak dla humoru, słyszałem o takim bardzo popularnych hiszpańskim sporcie: leżenie bykiem.

Na serio, bilard jest dobrym sportem, nie wymaga wysiłku fizycznego, lecz dużego skupienia umysłowego; trzeba wiedzieć przecież, jak wbić niektóre kulki w trudnych miejscach. Kręgle, ale problem może być z dostępem do takiego sportu. Trzeci taki sport, jaki przychodzi mi na myśl, to ping-pong (tenis stołowy). Raczej nie jest sportem tak wyczerpującym jak pływanie czy piłka nożna, ale też nie należy do najłatwiejszych. Natomiast zajmuje o wiele mniej miejsca w porównaniu do kręgli, a nawet trochę wobec bilardu, ale naprawdę niewiele
.

Tak to jest. Jedni wolą aktywniejsze, a inni mniej aktywne formy spędzania czasu czy doskonalenia swoich umiejętności. Ale jak widać, można z pełnym powodzeniem i tak, i tak :)

Więcej możecie przeczytać na naszym forum.


Przeczytaj inne arty

brak z życia nastek.pl Na forum: Gracie na jakimś instrumencie? Często jest tak, że słuchając piosenek albo oglądając teledyski, myślimy sobie: fajnie by było umieć...
brak wasze artykuły Na forum: Ostatnio oglądałem/am… czyli filmy w oczach naszych użytkowników Wakacje to najwspanialsza rzecz, o jakiej wielu z nas marzy przez długie miesiące szkolnej udręki....
brak wasze artykuły Na forum: Pożyczacie książki? Mamy mnóstwo znajomych, wielu kolegów, paru przyjaciół. Wakacje to czas wzmożonej aktywności towarzyskiej, z racji...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWAfilmy
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 0


Dodaj komentarz