Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Na forum: Ostatnio oglądałem/am… czyli filmy w oczach naszych użytkowników

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2012-08-15
Odsłony: 2539
Autor: Vixen

Wakacje to najwspanialsza rzecz, o jakiej wielu z nas marzy przez długie miesiące szkolnej udręki. Niedziela wieczór, w telewizji leci fajny film, a tu trzeba się uczyć… No cóż, ta udręka jest nam teraz obca, bo mamy wolne!

A zatem i mnóstwo czasu, który każdy z nas chciałby jak najprzyjemniej spędzić.  W długie letnie wieczory (noce też jak najbardziej) możemy obejrzeć coś fajnego, nie martwiąc się o to, aby wcześnie rano wstawać. Zatem piloty w dłoń, zobaczmy, co ciekawego oglądali ostatnio nasi użytkownicy.

Dla romantyków i nie tylko…

„Blue valentine". W przejmujący sposób pokazuje ciąg dalszy większości filmów o miłości od pierwszego wejrzenia. Genialnie ujęcia, świetna muzyka.– pisze Siguria.

IskierkaA w interesującym i zachęcającym skrócie opowiada o The lucky one.
Koleś jest w piechocie morskiej. Podczas jednego z ostrzałów życie ratuje mu zdjęcie uroczej blondynki. Przyrzeka sobie, że jeśli przeżyje, to ją odnajdzie i jej podziękuje.
Kiedy już trafia pod jej adres, nie potrafi powiedzieć prawdy, więc podejmuje u niej pracę.
Potem jest już tylko akcja, miłość, łzy itd.
Spodobał mi się.

Issese zdradza nam co nieco, pobudzając ciekawość:  ,,50 pierwszych randek” - myślałam, że jednak inaczej się skończy, pozytywniej dla bohaterki.

„Before sunrise” - czyli ona i on poznają się w pociągu i pod wpływem impulsu postanawiają spędzić jedną wspólną noc, spacerując uliczkami Wiednia. Nie ma tu spektakularnych akcji czy fabuły, są tylko rozmowy. Film jest jednak przecudny i już dawno nie oglądałam czegoś tak ciepłego i przyjemnego, zabawnego i ciekawego. Polecam. - Zachęca nas Cere.

Coś na luzie…

Mroczne cienie z Johnym. Hmm... momentami poważny, momentami  śmieszny... czasem aż głupi. Taki odstresowywacz, nie zachwycił mnie. – Lekko stawia sprawę pe em.

Elza kusi nas tym, czemu z taką chęcią ulegamy ;)

„Czekolada”
Film o kobiecie, która zakłada czekoladziarnię w starym, maksymalnie konserwatywnym miasteczku, gdzie ludzie są bardzo pobożni i wyrzekają się wszelkich przyjemności. Klimatyczny, podobał mi się. Do tego Johnny Deep. :)

1 2 right

Przeczytaj inne arty

brak z życia nastek.pl Na forum: Gracie na jakimś instrumencie? Często jest tak, że słuchając piosenek albo oglądając teledyski, myślimy sobie: fajnie by było umieć...
brak wasze artykuły Na forum: Sporty małego wysiłku „Sport to zdrowie” – ile razy każdy z nas słyszał to przysłowie? Ale jak tu...
brak wasze artykuły Na forum: Pożyczacie książki? Mamy mnóstwo znajomych, wielu kolegów, paru przyjaciół. Wakacje to czas wzmożonej aktywności towarzyskiej, z racji...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWAfilmy
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 0


Dodaj komentarz