Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Walentynki 2017 – żadnych wymówek!

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2017-02-08
Odsłony: 774
Autor: Paweł Kobryński

W tym roku ponad 60% par będzie świętować Walentynki. Pozostali, jak zawsze, znajdą dobrą wymówkę, by tego uniknąć. Czy warto rezygnować z celebrowania miłości?  Postanowiliśmy udowodnić przeciwnikom tego dnia, że nie mają racji. Zebraliśmy kilka faktów o Święcie Zakochanych, przeanalizowaliśmy oczekiwania odnośnie tego dnia i przygotowaliśmy infografikę, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Kontrowersyjne święto...

Gdy restauracje wypełniają się zakochanymi, nad stołami unoszą się różowe balony w kształcie serduszek, a w kwiaciarniach zaczyna brakować czerwonych róż, to znak, że są Walentynki. W przyszły wtorek, pary na całym świecie znów będą w szczególny sposób okazywać sobie uczucie. Z każdym rokiem święto zyskuje na popularności także w Polsce, choć budzi też pewne kontrowersje. Wiele osób zrobi wszystko, by tego dnia nie świętować. My rozwiewamy ich wątpliwości.

…i długa lista zarzutów

Na długiej liście zarzutów wobec Walentynek prowadzi ten o ich komercyjnym charakterze. Nie da się ukryć, że marki wykorzystują tę okazję do promocji swoich produktów, często w nachalny sposób.Czy wiedzieliście jednak, że tradycja ich obchodzenia sięga Starożytnego Rzymu, gdzie ksiądz imieniem Walenty udzielał ślubów zakochanym parom w tajemnicy przed cesarzem?

Kolejną wymówką jest brak pieniędzy, w końcu dopiero co rozebraliśmy choinkę i wracamy do finansowej równowagi po Bożym Narodzeniu, a tu kolejne wydatki. To prawda, luty nie jest najłatwiejszym miesiącem dla naszych portfeli, jednak jak pokazują badania, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, często zadowolą się niedrogim drobiazgiem (jak kwiatek), albo choćby miłym gestem, czy miłosnym wierszem. W końcu nie musimy wydawać fortuny.

Jest też wreszcie rozwiązanie dla tych, którzy nie świętują, bo nie mają pary. W niektórych krajach Walentynki to dzień miłości i przyjaźni, spędzany po  prostu w gronie znajomych. Może więc warto wykonać kilka telefonów i spędzić ten czas w miłym towarzystwie?


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEM ENEMEF: Maraton Pitbulla to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć wszystkie części jednej z najpopularniejszych polskich serii...
brak filmy ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMI ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń, ze świetnym premierowym repertuarem: w...
brak filmy ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKI ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
ENEMEF: GWIEZDNYCH WOJEN MINIMARATONfilmy
ENEMEF: MARATON SUPERBOHATERÓW Z PREMIERĄ LIGI SPRAWIEDLIWOŚCIfilmy
ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓWfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2018-03-05 14:30:22
title Jak już zostało powiedziane, to
2018-02-28 17:17:57
title Witaj Metalhead. Wszystko co sie
2018-02-27 20:56:02
title Witam serdecznie. Mam 11 lat.
2017-11-16 14:26:45
title Mi sie wydaje ze ten

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz