Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Nie zapomnę…

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-12-12
Odsłony: 922
Autor: misia121

Chyba nikt by się na początku nie spodziewał takiego obrotu spraw, a tym bardziej tak bolesnego zakończenia. Pomimo uciekającego czasu ja i tak stoję w miejscu, w momencie, gdy nie było ani Ciebie, ani mnie. Byliśmy my i to było wszystkim.

Była klasa trzecia. Zwykły dzień – do czasu. Pewnego dnia ujrzałam na licealnym korytarzu nowego ucznia. Trudno było nie zwrócić na niego uwagi. Fioletowe włosy z grzywką zasłaniającą większą część twarzy, w dodatku miał w oczach coś wyjątkowego. Szybko się okazało, że najbliższego mi przyjaciela łączy coś z tym chłopakiem. Poznaliśmy się przez niego, spędziliśmy większość czasu we trójkę. Rozstali się. Później już tylko z nim oddzielnie się spotykałam. Maksym szybko mi zaufał, opowiedział o swojej przeszłości, depresji, próbach samobójczych.

Przyszedł trzeci dzień egzaminów. Tego dnia długo nie zapomnę. Ku mojemu zdziwieniu wraz z moją przyjaciółką czekali na mnie przed szkołą. Wyznał mi, że nie jestem mu obojętna. On mnie też nie był. W drodze do naszego przyjaciela – jego byłego – wyznał naszej przyjaciółce, że jesteśmy razem. Wciąż mnie zastanawiało, czy na pewno jest bi… Doszliśmy do Oskara. Maksym został u niego na imprezie. My z Melką poszłyśmy do niej, szybko jednak wróciłyśmy po niepokojącym telefonie. Maksym leżał pod blokiem Oskara totalnie pijany. Oskar zszedł nam powiedzieć, że nie obchodzi go, co się z nim stanie, że Maksym przedawkował leki i alkohol, i go pocałował. Melka poszła z Oskarem. Zostałam z ledwo przytomnym Oskarem sama, przepraszał mnie i płakał. Bałam się, czy pogotowie przyjedzie na czas. Zabrali go.

Dwa tygodnie później wyszedł ze szpitala psychiatrycznego. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam jego blizny. Nie wiedziałam, że normalny człowiek jest w stanie zrobić sam sobie coś takiego. Zaczęło nam się układać, on powoli wychodził z depresji. Stanęliśmy przed próbą, gdy trafiłam do szpitala z powodu wady serca. Był to najpiękniejszy czas. Czułam, że nie jestem sama. Był przy mnie. Lecz gdy wyszłam, powiedział, że ma schizofrenię i nie możemy być razem. Tak naprawdę miał już kogoś innego. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. Tyle wspólnych chwil, przeżyć i co? Wszystko jedno wielkie kłamstwo.

Nie radzę sobie z całą sytuacją, sama zaczęłam się okaleczać, przestałam wychodzić do ludzi, do dziś nie potrafię sobie wybaczyć, że tak łatwo zaufałam komuś i na kilka chwil popadłam w taki stan. Wciąż mam nadzieję, że to był tylko sen.


Przeczytaj inne arty

brak książki Kobato – bajkowa opowieść o tym jak leczyć ludzkie serca Ciepła, bajkowa opowieść o tym  jak leczyć ludzkie serca. Opowieść o pokucie, życzeniach oraz przyjaźni....
brak książki Recenzja: Wróć za mną – trudna lekcja zaufania Wróć za mną to kontynuacja Twoim śladem, w którym poznajemy dalsze losy Aubrey i Maxxa....
brak filmy ENEMEF: NOC NOLANA Z PREMIERĄ DUNKIERKI ENEMEF: Noc Nolana to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć na wielkim ekranie rewelacyjne filmy wybitnego twórcy...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz