Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Nie zapomnę…

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-12-12
Odsłony: 1128
Autor: misia121

Chyba nikt by się na początku nie spodziewał takiego obrotu spraw, a tym bardziej tak bolesnego zakończenia. Pomimo uciekającego czasu ja i tak stoję w miejscu, w momencie, gdy nie było ani Ciebie, ani mnie. Byliśmy my i to było wszystkim.

Była klasa trzecia. Zwykły dzień – do czasu. Pewnego dnia ujrzałam na licealnym korytarzu nowego ucznia. Trudno było nie zwrócić na niego uwagi. Fioletowe włosy z grzywką zasłaniającą większą część twarzy, w dodatku miał w oczach coś wyjątkowego. Szybko się okazało, że najbliższego mi przyjaciela łączy coś z tym chłopakiem. Poznaliśmy się przez niego, spędziliśmy większość czasu we trójkę. Rozstali się. Później już tylko z nim oddzielnie się spotykałam. Maksym szybko mi zaufał, opowiedział o swojej przeszłości, depresji, próbach samobójczych.

Przyszedł trzeci dzień egzaminów. Tego dnia długo nie zapomnę. Ku mojemu zdziwieniu wraz z moją przyjaciółką czekali na mnie przed szkołą. Wyznał mi, że nie jestem mu obojętna. On mnie też nie był. W drodze do naszego przyjaciela – jego byłego – wyznał naszej przyjaciółce, że jesteśmy razem. Wciąż mnie zastanawiało, czy na pewno jest bi… Doszliśmy do Oskara. Maksym został u niego na imprezie. My z Melką poszłyśmy do niej, szybko jednak wróciłyśmy po niepokojącym telefonie. Maksym leżał pod blokiem Oskara totalnie pijany. Oskar zszedł nam powiedzieć, że nie obchodzi go, co się z nim stanie, że Maksym przedawkował leki i alkohol, i go pocałował. Melka poszła z Oskarem. Zostałam z ledwo przytomnym Oskarem sama, przepraszał mnie i płakał. Bałam się, czy pogotowie przyjedzie na czas. Zabrali go.

Dwa tygodnie później wyszedł ze szpitala psychiatrycznego. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam jego blizny. Nie wiedziałam, że normalny człowiek jest w stanie zrobić sam sobie coś takiego. Zaczęło nam się układać, on powoli wychodził z depresji. Stanęliśmy przed próbą, gdy trafiłam do szpitala z powodu wady serca. Był to najpiękniejszy czas. Czułam, że nie jestem sama. Był przy mnie. Lecz gdy wyszłam, powiedział, że ma schizofrenię i nie możemy być razem. Tak naprawdę miał już kogoś innego. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. Tyle wspólnych chwil, przeżyć i co? Wszystko jedno wielkie kłamstwo.

Nie radzę sobie z całą sytuacją, sama zaczęłam się okaleczać, przestałam wychodzić do ludzi, do dziś nie potrafię sobie wybaczyć, że tak łatwo zaufałam komuś i na kilka chwil popadłam w taki stan. Wciąż mam nadzieję, że to był tylko sen.


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEM ENEMEF: Maraton Pitbulla to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć wszystkie części jednej z najpopularniejszych polskich serii...
brak filmy ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMI ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń, ze świetnym premierowym repertuarem: w...
brak filmy ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKI ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
ENEMEF: GWIEZDNYCH WOJEN MINIMARATONfilmy
ENEMEF: MARATON SUPERBOHATERÓW Z PREMIERĄ LIGI SPRAWIEDLIWOŚCIfilmy
ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓWfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2018-03-05 14:30:22
title Jak już zostało powiedziane, to
2018-02-28 17:17:57
title Witaj Metalhead. Wszystko co sie
2018-02-27 20:56:02
title Witam serdecznie. Mam 11 lat.
2017-11-16 14:26:45
title Mi sie wydaje ze ten

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz