Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

I Ty będziesz szczęśliwy

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2004-02-10
Odsłony: 1872
Miłość... Życzę wam, aby to uczucie spotkało każdego. Jest ono chyba najwspanialsze i dzięki niemu człowiek może być naprawdę szczęśliwy, może przenosić góry. Chciałam pocieszyć osoby, które twierdzą, że nigdy nie będą szczęśliwe, itd., itp. Tak nie jest!

Każdy ma swoją drugą połówkę, tylko trzeba na nią poczekać. Cierpliwość nie jest chyba mocną stroną wielu ludzi, ale przecież warto poczekać na takie szczęście! Zamiast zastanawiać się, dlaczego wszyscy wkoło mają przy sobie tą drugą połówkę pomarańczy, wyjdźcie do ludzi! Nie siedźcie w domu i nie wmawiajcie sobie bezpodstawnie, że jesteście beznadziejni/głupi/brzydcy/grubi/pryszczaci (niepotrzebne skreślić:P). Każdy ma w sobie cechy pozytywne i negatywne. Pokażcie swoje dobre strony! W miłości najważniejszy nie jest wygląd, tylko to, co człowiek ma w środku, cechy charakteru. Chyba nikt nie chciałby być z super przystojniakiem/ laską, która ma pusto w głowie? Chyba nie.

Każdemu chłopakowi podoba się inna dziewczyna. Jedni wolą słodkie idiotki (bez obrazy dla nikogo:P), a inni skromne i spokojnie dziewczyny, więc, jakby nie patrzeć, każdy może wpaść komuś w oko. I nie załamujcie się, gdy osoba płci przeciwnej da Wam kosza. Jeśli tak jest, to najwidoczniej ta osoba nie jest Was warta i nie zasługuje na Waszą miłość. Ale jeśli ta nie zasługuje, to inna na pewno tak, prawda?

Kiedyś też myślałam, że nigdy nie będę szczęśliwa, że nikt nigdy mnie nie pokocha, no bo jak można pokochać taką osobę, jak ja? Jestem przeciętną dziewczyną, nie wyróżniam się niczym specjalnym wśród rówieśników. A jednak spotkałam swoją miłość, albo to ona spotkała mnie... Jestem teraz szczęśliwa ze swoim chłopakiem. Przeżywaliśmy wiele ciężkich chwil w naszym związku, ale nasza miłość przetrwała, co znaczy że jest prawdziwa.
I każdemu życzę szczęścia w życiu i w miłości, bo to najwspanialsze uczucie, gdy ma się przy sobie tą osobę, do której zawsze można się przytulić, pocałować i, która pomaga Ci w ciężkich chwilach.

P.S.
Dedykuję tego arta mojej przyjaciółce, która ma strasznie niską samoocenę i proszę o komentarze, które przekonają ją do tego, iż to ja mam racje:D

Pozdrawiam wszystkich:)

Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON SUPERBOHATERÓW Z PREMIERĄ LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ENEMEF: Maraton Superbohaterów z premierą "Ligi Sprawiedliwości" to emocjonujące spotkanie z najsłynniejszymi superbohaterami DC Comics!...
brak filmy ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓW ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli legendarne coroczne święto horrorożerców tym razem odbędzie się w...
brak filmy ENEMEF: MARATON STRACHU Z PREMIERĄ KRUCYFIKSU ENEMEF: Maraton Strachu to przerażający zestaw horrorów twórców Obecności i Annabelle, idealny na piątek 13-go!...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz