Przedstawiamy Fiszki PLUS od wydawnictwa Edgard, które powinny zainteresować wszystkich pragnących szybko i przyjemnie nauczyć się nowego języka! Fiszki PLUS do nauki języków obcych to sprawdzony system nauki słówek i zwrotów w wygodnej formie: fiszki, nagrania, gry, testy i ćwiczenia.

W każdym pakiecie znajdują się dwustronne fiszki (na jednej stronie umieszczono słowo w danym języku wraz z przykładem użycia w kontekście, na drugiej – polskie tłumaczenie), kolorowe przegródki, które pomagają w porządkowaniu wiedzy, oraz wygodne etui, w którym można zabierać wybrane fiszki ze sobą w podróż i uczyć się w drodze do szkoły, pracy czy w poczekalni u lekarza.

Dodatkowo w zestawie znajdują się także nagrania i program komputerowy do pobrania. Nagrania wszystkich słówek, zwrotów i zdań z fiszek w wykonaniu native speakerów umożliwiają przyswojenie poprawnej wymowy i opanowanie prawidłowego akcentu. Dzięki możliwości tworzenia własnych playlist można dostosować naukę do swoich potrzeb!

Różnorodne ćwiczenia i testy w programie komputerowym pomogą w utrwalaniu i sprawdzaniu wiedzy w przyjaznej dla użytkownika formie i sprawią, że nauka stanie się rozrywką. Do sprawdzania stopnia przyswojenia materiału przydadzą się też memolisty.

Różnorodność form nauki, przydatne zwroty i angażująca, interesująca forma gwarantują skuteczną naukę. Wśród Fiszek PLUS użytkownicy mają do wyboru sześć języków (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski i francuski) na różnych poziomach zaawansowania. Zainteresowani bardziej egzotycznymi językami także znajdą coś dla siebie – w ofercie Wydawnictwa Edgard znajdują się Fiszki do 16 języków!