Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Palmiarnia - W trampkach przez Polskę #16

3 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2013-04-11
Odsłony: 6002
Autor: Electra3000

Aura za oknem nie zachęca nas do wyjścia z domu, nie wspominając o spacerach. Zimno, buro i nie ma się ochoty wyściubić nosa poza próg ciepłego domku. Jednak ile człowiek może siedzieć wśród czterech ścian? Od czasu do czasu wypada się ruszyć i poobcować z otaczającą nas rzeczywistością. W miniony weekend, wraz z przyjaciółmi, wybrałam się do Poznańskiej Palmiarni – idealne miejsce na spacery podczas humorzastej pogody za oknem ;)

Poznańska Palmiarnia w 2011 roku obchodziła 100-lecie istnienia. Rocznie odwiedzana jest przez około 180 tysięcy osób, co czyni ją jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście. Nie ma się co dziwić, jest to idealna propozycja na spędzanie wolnego czasu o  każdej porze roku i co najważniejsze w dzisiejszych czasach na każdą kieszeń.

Zaraz po wejściu do Palmiarni przywitała nas ciekawie wymyślona skarbonka na pieniążki, które puszcza się, a one powoli jak bączek obracają się i spadają do środka. Bardzo ciekawa atrakcja dla dzieci, dlatego warto pamiętać o drobnych pieniążkach.

Także przy wejściu można zakupić pokarm dla rybek, które w odpowiednim miejscu można karmić. Jest to również bardzo fajna atrakcja dla dzieci.

1 2 3 right

Przeczytaj inne arty

brak szkoła Nauczyciel - równy gość! Choć wakacje trwają w najlepsze, przynajmniej dla tej części chodzącej do szkoły czy też studiującej,...
brak podróże Parada Parowozów - W trampkach przez Polskę #9 Wolsztyn jest malowniczą miejscowością położoną nad rzeką Dojcą w województwie wielkopolskim, pomiędzy Poznaniem a Zieloną...
brak książki Córka dymu i kości - recenzja „Najgłośniejsza, najoryginalniejsza i najlepsza powieść 2011. Nie tylko dla młodzieży.” – Taki napis pojawia się...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 3


brak

Myśmy sobie zrobili wycieczkę bo było zimno, a w środku, w palmiarni, tak cudownie ciepło :) Miłe wspomnienia.

brak

To chyba byli wolontariusze z jakiejś fundacji. :) co do Palmiarni - potwierdzam, ma dużo uroku :)

brak

O, bajer. Też tam byliśmy w bardzo redakcyjnym gronie - z Sunshine, Oleniaczkiem i Bartim_Ku. Poza roślinkami, rybkami, paroma zwierzami tematycznymi (jaszczurkami, żółwiami), były również... Koty. Dużo kotów. Nie pamiętam, czy to była akcja jakiegoś kociego schroniska, czy jak - może ktoś z pozostałych tam obecnych ma lepszą pamięć? :)

Dodaj komentarz