Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Energylandia - Największy Park Rozrywki w Polsce!

3 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-10-24
Odsłony: 1395
Autor: Redakcja

Czy byliście już w parku rozrywki Energylandia w Zatorze? My pojechaliśmy tam w te wakacje i musimy szczerze przyznać, że wrażenia były niesamowite! Niestety, nie udało się nam jeszcze załapać na rollercoaster F1, który był w fazie testów, ale pozostałe atrakcje i tak dostarczyły nam ogromnej porcji rozrywki. Wrócimy tam na pewno jeszcze w październiku, a tymczasem – w porozumieniu z samą Energylandią – chcielibyśmy przedstawić Wam więcej informacji o największym (i ciągle rozbudowywanym) parku rozrywki w tej części Europy.

Najszybsze i największe rollercoastery w Polsce, a nawet Europie Środkowo-Wschodniej! To tylko namiastka tego, co czeka Cię w największym w Polsce parku rozrywki. W 2016 jesteśmy czynni do 30 października w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 18.00.

Energylandia mieści się w zachodniej Małopolsce, nieopodal Wadowic czy Oświęcimia, czy jak kto woli w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Z tych dwóch stolic aglomeracji dojazd tutaj zajmuje około godziny.

Na miejscu czeka na Ciebie kraina rollercoasterów, spływów wodnych i wielu innych atrakcji dla lubiących ekstremalne zabawy, jak i te spokojne! Na powierzchni aż 26 hektarów znaleźć można blisko 60 różnego rodzaju atrakcji.

Nowoczesne urządzenia o najwyższych parametrach bezpieczeństwa gwarantują pełnowymiarowy komfort, beztroską zabawę i sprawiają, że odwiedzający nas Goście wychodzą z nich z uśmiechem od ucha do ucha.

1 2 right

Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEM ENEMEF: Maraton Pitbulla to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć wszystkie części jednej z najpopularniejszych polskich serii...
brak filmy ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMI ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń, ze świetnym premierowym repertuarem: w...
brak filmy ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKI ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
ENEMEF: GWIEZDNYCH WOJEN MINIMARATONfilmy
ENEMEF: MARATON SUPERBOHATERÓW Z PREMIERĄ LIGI SPRAWIEDLIWOŚCIfilmy
ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓWfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2018-03-05 14:30:22
title Jak już zostało powiedziane, to
2018-02-28 17:17:57
title Witaj Metalhead. Wszystko co sie
2018-02-27 20:56:02
title Witam serdecznie. Mam 11 lat.
2017-11-16 14:26:45
title Mi sie wydaje ze ten

Komentarze_ 3


brak

Pola, a skąd jesteś? Energylandia jest na tyle świetna, że warto jechać do niej z daleka i - w miarę możliwości - spędzić tam cały dzień. :)

brak

Szkoda, że ode mnie to tak daleko

brak

Wybieram się na Halloween Night i mam nadzieję, że pogoda nie zawiedzie. Kto nie był w Energylandii, a mieszka w okolicy lub niestraszne mu dalekie podróże – i do tego ma w sobie pierwiastek dziecka niezależnie od wieku – koniecznie powinien choć raz w życiu tam pojechać, bo naprawdę warto. :)

Dodaj komentarz