Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Energylandia - Największy Park Rozrywki w Polsce!

3 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-10-24
Odsłony: 1104
Autor: Redakcja

Czy byliście już w parku rozrywki Energylandia w Zatorze? My pojechaliśmy tam w te wakacje i musimy szczerze przyznać, że wrażenia były niesamowite! Niestety, nie udało się nam jeszcze załapać na rollercoaster F1, który był w fazie testów, ale pozostałe atrakcje i tak dostarczyły nam ogromnej porcji rozrywki. Wrócimy tam na pewno jeszcze w październiku, a tymczasem – w porozumieniu z samą Energylandią – chcielibyśmy przedstawić Wam więcej informacji o największym (i ciągle rozbudowywanym) parku rozrywki w tej części Europy.

Najszybsze i największe rollercoastery w Polsce, a nawet Europie Środkowo-Wschodniej! To tylko namiastka tego, co czeka Cię w największym w Polsce parku rozrywki. W 2016 jesteśmy czynni do 30 października w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 18.00.

Energylandia mieści się w zachodniej Małopolsce, nieopodal Wadowic czy Oświęcimia, czy jak kto woli w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Z tych dwóch stolic aglomeracji dojazd tutaj zajmuje około godziny.

Na miejscu czeka na Ciebie kraina rollercoasterów, spływów wodnych i wielu innych atrakcji dla lubiących ekstremalne zabawy, jak i te spokojne! Na powierzchni aż 26 hektarów znaleźć można blisko 60 różnego rodzaju atrakcji.

Nowoczesne urządzenia o najwyższych parametrach bezpieczeństwa gwarantują pełnowymiarowy komfort, beztroską zabawę i sprawiają, że odwiedzający nas Goście wychodzą z nich z uśmiechem od ucha do ucha.

1 2 right

Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON STRACHU Z PREMIERĄ KRUCYFIKSU ENEMEF: Maraton Strachu to przerażający zestaw horrorów twórców Obecności i Annabelle, idealny na piątek 13-go!...
brak filmy ENEMEF: MINIMARATON KINGSMANA Z KINGSMANEM 2 ENEMEF: Minimaraton Kingsmana to kino szpiegowskie skrojone na miarę – szalona akcja, świetny angielski humor...
brak filmy ENEMEF: NOC GROZY S. KINGA Z PREMIERĄ TO ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga – mrok, psychoza, tajemnice, niepewność, lęk... Niepowtarzalna okazja, aby na...

Komentarze_ 3


brak

Pola, a skąd jesteś? Energylandia jest na tyle świetna, że warto jechać do niej z daleka i - w miarę możliwości - spędzić tam cały dzień. :)

brak

Szkoda, że ode mnie to tak daleko

brak

Wybieram się na Halloween Night i mam nadzieję, że pogoda nie zawiedzie. Kto nie był w Energylandii, a mieszka w okolicy lub niestraszne mu dalekie podróże – i do tego ma w sobie pierwiastek dziecka niezależnie od wieku – koniecznie powinien choć raz w życiu tam pojechać, bo naprawdę warto. :)

Dodaj komentarz