Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Koncert zespołu Listopad - już 27.10 w Poznaniu!

2 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2012-10-17
Odsłony: 1519
Autor: Redakcja

27 października w poznańskim klubie Scena Pod Minogą odbędzie się koncert zdobywającego coraz większą popularność na polskim rynku zespołu LISTOPAD.

Tym razem zespół LISTOPAD postanowił zaprosić publiczność osobiście:

 


Grupa promować będzie swój drugi studyjny album o nazwie „Życie O.S.T.”, ale jak zapowiadają, na koncercie nie zabraknie też utworów z pierwszej płyty.

To nie pierwszy występ zespołu w Poznaniu, ale tym razem LISTOPAD przygotował dla swoich gości kilka niespodzianek. Promocja dotyczy pierwszych osób, które zamówią bilety przez sklep internetowy zespołu pod adresem: http://listopad.com.pl/sklep

Każdy, kto zabierze znajomego na koncert, dostanie płytę! – do 10 pierwszych podwójnych wejściówek w prezencie płyta „Życie O.S.T.” z autografami.
Dla pierwszych osób prezenty od zespołu! – Do 5 pierwszych pojedynczych wejściówek w prezencie płyta „Born in Szczecin vol. 2”, składanka najlepszych szczecińskich kapel.
– Do 10 kolejnych pojedynczych wejściówek w prezencie smycze sklepu Riff. 

Wszystkie prezenty będzie można odebrać przed koncertem.

Bilety są dostępne w cenie 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu. Można je nabyć w internetowym sklepie zespołu LISTOPAD (http://listopad.com.pl/sklep) lub w Poznaniu:
– w CIM (Centrum Informacji Miejskiej),
– w Rock Long Luck,
– oraz w klubie „Scena Pod Minogą”.

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością zespołu:

OFICJALNY SERWIS

TELEDYSK „Wszyscy śnięci”

TELEDYSK „Jeszcze więcej”

PŁYTA „Życie O.S.T.”

LINK do wydarzenia: http://www.facebook.com/events/330570843696214/


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWA ENEMEF: Maraton Grozy to ekscytujące rozpoczęcie wakacji specjalnie dla fanów mocnych wrażeń i kina z...
brak filmy ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2 ENEMEF: Minimaraton Deadpoola to spotkanie oko w oko z najbardziej kontrowersyjnym i niepoważnym superbohaterem w...
brak filmy ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni w odpowiedzi na liczne prośby fanów serii powraca na...

Komentarze_ 2


brak

justsnk - może warto posłuchać i obejrzeć ich twórczość? :) Może się okazać, że to jest coś, co Cię rozbuja. :)

brak

Koncert zespołu Listopad już w październiku! :D Nie znam ani jednej ich piosenki.

Dodaj komentarz