Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Listopad na YT - wypróbuj, zanim kupisz

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2012-08-18
Odsłony: 1451
Autor: Redakcja

Szczecińska formacja LISTOPAD udostępniła swoją najnowszą płytę „Życie O.S.T.” w serwisie YouTube. Można tam bezpłatnie posłuchać drugiego krążka zespołu – całkowicie legalnie!


Źrodło: wSzczecinie.pl

– Uważam, że jest to najlepsza forma promocji dla zespołu naszego pokroju. W dzisiejszych czasach płyty CD stają się powoli specyficznym nośnikiem, który bardziej pobudza kolekcjonerskie instynkty, aniżeli ma coś wspólnego z praktycznym odtwarzaniem muzyki. Poza tym, nawiązując do zasady „wypróbuj, zanim kupisz”, podejście takie wydaje się bardzo na czasie i daje słuchaczom wybór bez żadnego ryzyka. Dla nas bezpośrednio jest to szansa na zarażenie innych naszym graniem – mówi Michał Węglicki, gitarzysta.

Muzycy z zespołu nie boją się powiązań z amerykańską sceną rockową, sami mówią, że są to melodie zza oceanu przyprawione słowiańskim temperamentem.

Jeżeli komuś płyta przypadnie do gustu, można ją nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego zespołu lub na serwisie soundpark.pl.

– Płyt mamy pod dostatkiem – zachęca Michał.

Zapraszamy do słuchania!

Zachęcamy również do zapoznania się z recenzją najnowszej płyty zespołu Listopad.


[Materiał udostępniony dzięki serwisowi wSzczecinie.pl.]


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKI ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po...
brak filmy NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYA Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej i kontrowersyjnej...
brak filmy ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTU ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu z premierą najnowszej części Lek na śmierć to epickie wydarzenie specjalnie...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz