Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Born in Szczecin vol. 2

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2012-07-24
Odsłony: 3626
Autor: Darja_

Lubicie składanki? Nie? W takim razie dzięki płycie Born in Szczecin vol.2 je pokochacie! Skąd ta pewność? Ten album to mieszanka energetycznych i przebojowych utworów, które sprawią, że wakacyjny czas nabierze jeszcze lepszego smaku, gdyż już od pierwszej minuty na Waszych twarzach zagości uśmiech od ucha do ucha, tak jak to było w moim przypadku, bo pominąć takie wydawnictwo to wyrządzenie krzywdy nie tylko muzyce, ale przede wszystkim sobie!

Lećmy razem dziś na Marsa, niech się skończy ta przyziemna farsa!

Płyta powstała w wyniku współpracy zespołów wytypowanych w głosowaniu przez czytelników portalu wSzczecinie.pl, a także kapel znanych i docenionych już w szerszym gronie. To połączenie zaowocowało wyjątkowym charakterem albumu, na którym absolutnie każdy znajdzie ktoś dla siebie i nie pożałuje swojego wyboru. Ogromny wkład w realizację projektu Born in Szczecin vol.2 miało także stowarzyszenie Made In Szczecin, którego zadaniem była organizacja, zebranie artystów, zdobycie środków i w końcu wypuszczenie płyty na światło dzienne.

Zjednoczeni w różnorodności!

Zdecydowanie największym plusem tego albumu jest brak jednego określonego gatunku muzyki. Wszystkie zespoły zachowują swoją indywidualność i charakter, czym „kupują” słuchaczy. Każdy utwór to oddzielna historia, inny temat. Bardzo szybko przechodzimy od lirycznych melodii do ostrych brzmień, i na odwrót. Jeśli słucha się tej płyty po raz pierwszy, to nie raz doznajemy uczucia zaskoczenia. Playlista jest ułożona tak, aby odbiorca się nie znudził i z uwagą słuchał albumu.

Dodatkowo zaletą składanki jest to, że każdy może ją mieć. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Born In Szczecin, gdzie do pobrania jest zarówno płyta vol.1, jak i drugie wydawnictwo. Zatem – do dzieła!

Z pewnością każda piosenka jest ważna!

Jest aż osiemnaście powodów, by poznać album „Born in Szczecin vol.2” – osiemnaście różnorodnych, wpadających w ucho i świetnie dobranych utworów, które są o czymś! Wszystkie zasługują na to, aby poświęcić im choćby chwilę.

Dużo pozytywnych wrażeń przynosi już sam początek, czyli Bona Fides i „Nie mogę tu dziś zostać”, którego brzmienie urzekło mnie już od pierwszej sekundy. Oczywiście, że fan mocnych brzmień zachwyci się kawałkiem Rebelhouse – „Final breath” czy zainteresuje się na dłużej Godbite i ich dziełem „You can lead a horse”. Osoby, które lubią liryczne teksty o miłości, zakochają się w piosence Indios Bravos – „Wyjątkowo ważna”. A ci, którzy szukają pozytywnych uniesień i wibracji, na pewno polubią „Statek kosmiczny” autorstwa zespołu Przestańcie. Dla wielbicieli damskiego wokalu także coś się znajdzie, np. Vespa i przekorny utwór „Miś chce iść” czy Rich Bitch z naprawdę klimatycznym kawałkiem „Nastrój mnie”. Z kolei propozycja kapeli Listopad pt. „Nie ma mnie” to coś idealnego dla osób uwielbiających rockowe ballady.

1 2 right

Przeczytaj inne arty

brak felietony O świętach, Robercie Downey Jr., szczęściu bez zbędnego narzekania Trudno napisać tekst o świętach osobie, która ich tak naprawdę nie lubi od kilku lat,...
brak felietony Gdzie ci mężczyźni, prawdziwy tacy? W lesie?! Prawdopodobnie przyzwyczailiśmy się, że ktoś mówi nam, jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta. Aczkolwiek niektórzy wciąż...
brak felietony Pokarm polskich Internautów Anna Przybylska i Mateusz Maga. Dwie zupełnie różne postacie. A jednak jest coś, co je...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWAfilmy
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 0


Dodaj komentarz