Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Michał Grobelny - perełka "Mam Talent"

Data dodania: 2012-02-12
Odsłony: 10943
Autor: Darja_

Chciałbym moją muzyką wzruszać, zadowalać lub czasami inspirować

Prawdę mówiąc, trudno jest zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Akurat w tej kwestii trzeba mieć więcej szczęścia niż talentu. Jednak ku uciesze wielu młodych i uzdolnionych artystów, w Polsce tworzy się wiele programów, które wyłaniają perełki, dając im szanse na zrobienie kariery. Na castingach pojawiają się tłumy chętnych. Wszyscy wierzą w swoje siły i marzą o przejściu do dalszych etapów. Michał Grobelny, 17-latek ze Szczecina, był jednym z nich – zachwycił jurorów show „Mam Talent” podczas trzeciej edycji. Z pewnością nigdy nie zapomni tej przygody, która wiele go nauczyła i dała mu do myślenia. Dlaczego śpiewa, na czym gra, co będzie robił w 2012 roku, a także o swoich uczuciach względem „Mam Talent” opowiedział w poniższym wywiadzie!


Darja_: Z tego, co wiem, właśnie skończyłeś ferie i wracasz do nauki. Jak udaje Ci się połączyć obowiązki szkolne wraz z Twoją pasją – muzyką?
Michał Grobelny: Póki co jakoś mi się to udaje. :) Poprzez chodzenie po zajęciach w liceum do Szkoły Muzycznej II st. w Szczecinie kształcę swój wokal na wydziale muzyki jazzowej oraz rozwijam swoją wyobraźnię muzyczną. Jednak znajduję czas na zajęcie się swoją pasją.

Czy oprócz śpiewania grasz na jakimś instrumencie?
Gram na fortepianie. Ale od czasu do czasu lubię też zasiąść za perkusją lub zagrać na gitarze. Chcę dążyć do multiinstrumentalizmu.

1 2 3 4 right

Przeczytaj inne arty

brak felietony O świętach, Robercie Downey Jr., szczęściu bez zbędnego narzekania Trudno napisać tekst o świętach osobie, która ich tak naprawdę nie lubi od kilku lat,...
brak felietony Gdzie ci mężczyźni, prawdziwy tacy? W lesie?! Prawdopodobnie przyzwyczailiśmy się, że ktoś mówi nam, jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta. Aczkolwiek niektórzy wciąż...
brak felietony Pokarm polskich Internautów Anna Przybylska i Mateusz Maga. Dwie zupełnie różne postacie. A jednak jest coś, co je...

Komentarze_ 20


brak

Zawsze jest lepiej, gdy zdjęcia są aktualne. To zdecydowanie wpływa pozytywnie na wygląd artykułu. ;) Liczy się całokształt. ;]

brak

Z ciekawości zajrzałam na jego stronę i faktycznie... Nastek "dostał" zdjęcia szybciej niż oficjalna strona. :D A więc jednak aktualne - dobrze zrobił. Wygląda poważniej.

brak

To się chłopczyna postarał! ;)

brak

Zdjęcia dołączone do wywiadu są podobno aktualne - bardziej aktualne niż te na oficjalnej stronie internetowej. Zostały wybrane i przesłane przez samego Michała Grobelnego :)

brak

Tak też napisałam. ;) A o jego wyglądzie nie wiem co myśleć. Musiałabym go widzieć na żywo, zdjęcia robią swoje. ;]] (nie zawsze, ale się zdarza!) :D

brak

Bo tak nie robię. Podczas występu w półfinale wyglądał jak słodki chłopaczek, a tu wygląda jak mężczyzna. Jeśli to zdjęcie jest aktualne, to zmiana wyszła mu na dobre. To nie jest ocenianie po wyglądzie, tylko wyrażenie opinii na temat jego wyglądu.

brak

Po wyglądzie nie ocenia się ludzi... Nie sądzę oczywiście, że to robisz. Ja i tak nie zmienię zdania na jego temat. Eh, i tak nie słucham jego muzyki. ;>

brak

A tak BTW to podoba mi się na pierwszym zdjęciu, wygląda dużo lepiej niż podczas występu w półfinale.

brak

Nie widziałam wizytówki, ale to akurat nic, bo tam po prostu wycięli sedno jego wypowiedzi (zresztą sam o tym wspomniał w rozmowie: "Wykorzystano wyrwany z kontekstu fragment długiego wywiadu,"). Po prostu wzięli "ciekawy" kawałek i tyle, praktycznie w każdym programie rozrywkowym tak jest. Może nerwy robią swoje, na pewno emocji nie brakowało, ale nie da się nie zauważyć, że jego próba obrony nie była szczera i tylko to mi się nie podobało. Pewnie nie spotkał się wcześniej z krytyką jurorów, (a trzeba przyznać, że na niego naskoczyli) dlatego dodatkowo jeszcze był zaskoczony i było mu ciężko coś powiedzieć. Ale dobrze, że jest pewny siebie, to mu potem na pewno trochę pomogło. Robi to co lubi i to najważniejsze. :)

brak

Oglądałam jego występ na castingu i w półfinale. Różnica jest ogromna. Było pewne na 100%, że jury nie przepuści go do finału. @gemmei ciekawe skąd masz pojęcie, że guzik robimy? Nie wiem czy widziałaś jego występy, ale my tak i mam prawo do krytyki!

brak

Najłatwiej jest krytykować, siedząc na tyłku i guzik robiąc . ^^

brak

i tu mamy dowód na to że jeżeli mamy coś powiedziec przed kamerami to lepiej 3 razy pomyślec. wiarygodna mówisz, że oglądasz Mam talent więc pewnie, tak jak ja, masz porównanie jego z castingu i tego nieszczęsnego odcinka. jak zniszczył się w oczach jury i publiczności w zaledwie minutę. jakim jest naprawdę chłopakiem to nie mam pojęcia ale moje zdanie o nim jest nie najlepsze, ten wywiad też tego nie zmienił.

brak

Wizytówka była okropna, taka arogancka, wręcz bezczelna. ; > Osobiście może być miłym gościem, choć po tym, co pokazał mam odmienne zdanie.

brak

@wiarygodna: obrzydza Cię jego postac po obejrzeniu wizytówki czy sama wizytówka?

brak

A ja oglądam "Mam talent" i doskonale go pamiętam. Zgadzam się z @justsnk, że jest on zbyt pewny siebie. Jego wizytówka była masakryczna. Nawet nie chcę wspominać. Ble!

brak

http://www.youtube.com/watch?v=HKVh8QQF1PY

brak

właśnie oglądam jego półfinałowy występ. słysząc jak śpiewa to głos ma świetny ale chyba jest trochę za pewny siebie, co wywnioskowałam po przeczytaniu wywiadu. zobaczymy czy uda mu się zrealizowac solową płytę.

brak

Wywiad baaaardzo na TAK :) Michał jest sympatyczny , dobrze, że zna swoją wartość. Ja z kolei oglądałam ' Mam Talent ' i uważam, że nastąpiła pewna niesprawiedliwość. Cóż, media łatwo manipulują ludźmi. ;) Takie życie. Na pewno nie kupię płyty Michała, gdyż Jego muzyka średnio do mnie przemawia, jednak cieszę się, że dalej brnie w muzykę i nie przejmuje się często negatywnymi opiniami. Grunt to realizować siebie i spełniać marzenia :) Powodzenia. :)

brak

No i oczywiście chętnie posłuchałabym jakichś piosenek w jego wykonaniu, więc też poczekam na płytę.

brak

Nie oglądam "Mam talent", ale czytając wywiad naprawdę da się odczuć, iż ten chłopak jest pewny siebie - nawet aż za bardzo. Chyba przydałoby mu trochę skromności. Oglądałam po przeczytaniu fragment z półfinału, nawet ładnie śpiewa. Chylińska dowaliła mu, że "dał ciała" wypowiadając się w wizytówce. [?] Chyba strzelił jakąś głupotę na temat swojego wyglądu, a później jeszcze próbował się obronić, ale mu nie wyszło. Czasem lepiej milczeć. :D Nie można oczywiście odmówić mu talentu, ale lepiej żeby pomyślał, zanim się wypowie, bo nie wszystko to wina mediów, a jedna sytuacja może dużo zmienić, zwłaszcza jeśli chodzi o nastawienie widzów.

Dodaj komentarz