Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

DZIEJE SIĘ: Radom Music Drive!

8 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2011-12-19
Odsłony: 9240
Autor: Darja_

Jakie macie plany na najbliższe dni, miesiące?

Boner: Za pieniądze, które wygraliśmy na Radom Music Drive, kupiliśmy sprzęt do nagrywania, więc zapewne cały grudzień spędzimy podczas nagrywania. 29 grudnia zagramy też koncert w klubie Alibi.

Jakie macie odczucia związane z fanami?

Boner: Bardzo miłe. Zaskoczyło nas ich poparcie na RMD. Dzięki nim wygraliśmy. Nie wierzyliśmy w to zwycięstwo. Zaskoczenie ogromne!

Pozostaje mi zatem życzyć Wam, aby tak pozostało jak najdłużej. Dziękuję za wywiad.

(zdjęcie: Maja Ogar)


Radom Music Drive to świetna inicjatywa, która daje możliwość zaprezentowania się młodym zespołom. Wiele z nich ma szansę sprawdzenia siebie, swoich umiejętności, a dodatkowo inne osoby mają jak ciekawie spędzić czas. Cóż chcieć więcej? Więcej takich przedsięwzięć! :)

left 1 2 3 4 5

Przeczytaj inne arty

brak felietony O świętach, Robercie Downey Jr., szczęściu bez zbędnego narzekania Trudno napisać tekst o świętach osobie, która ich tak naprawdę nie lubi od kilku lat,...
brak felietony Gdzie ci mężczyźni, prawdziwy tacy? W lesie?! Prawdopodobnie przyzwyczailiśmy się, że ktoś mówi nam, jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta. Aczkolwiek niektórzy wciąż...
brak felietony Pokarm polskich Internautów Anna Przybylska i Mateusz Maga. Dwie zupełnie różne postacie. A jednak jest coś, co je...

Komentarze_ 8


brak

A mi wszytko, całokształt! ;DD

brak

Mi najbardziej podobają się zdjęcia :)

brak

No dobra, posłuchałam jednej piosenki ("Pilldrunk") i nawet nie są tacy źli. Dają radę. :P

brak

@justsnk: Więc na co czekasz ;) I wierz mi, Ci ludzie są wyjątkowi. Wystarczy z nimi pogadać ^^

brak

Dobrze wiedzieć. Z nazwisk nigdy się nie śmieje, bo byłoby to co najmniej głupie. W "gafie" też nie ma nic złego, ale 'boner' ma kilka znaczeń, a jedno z nich mniej mi się podoba. No, ale ważniejsza od nazwy zespołu jest muzyka którą grają, a z tą ja też jeszcze się nie zapoznałam.

brak

Przecież "boner" może oznaczać gafę, co w tym słowie takiego strasznego? ;) A w ogóle to był taki pan o nazwisku Boner, pewnie nie macie pojęcia, i nawet przebudowywał zamek Ogrodzieniec ;) // Co do wywiadu - chłopaki wydają się być naprawdę sympatyczni i pozytywni, być może kiedyś natknę się na jakiś ich utwór i może nawet ich docenię i polubię ich twórczość.

brak

Fajny artykuł, barwne zdjęcia... Ludzie wydają się bardzo pozytywni. Oby tak dalej. ;)

brak

Naprawdę fajnie, że jest coś takiego. Młode zespoły mają szansę się pokazać, a tego chyba potrzebują. "Boner" - aż musiałam sprawdzić co oznacza i szczerze mówiąc nie wiem, czy chciałabym aby mój zespół tak się nazywał. Ach, ci faceci... No ale trzymam za nich kciuki, niech wykorzystają szansę. // E tam gadasz, grupa stu osób wyglądających niemal identycznie, zebranych w jednym miejscu... i każdy z nich jest niepowtarzalny? Jakoś nie mogę uwierzyć. :D

Dodaj komentarz