Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Peja: Jestem nadal złym chłopcem

6 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2011-07-12
Odsłony: 16995
Autor: Marlena Semczyszyn

Jestem nadal złym chłopcem, „wywijasem”, który na pewno nie zawiedzie swoich ulicznych fanów i nie zdradzi swoich korzeni.

MS: Jak ci się podoba w Szczecinie? Ostatnio byłeś tutaj dość dawno, bo w 2009 roku.

PEJA: Tak, jak zwykle. Ostatnio robiłem w Szczecinie dwa klipy i montowałem jeszcze inne rzeczy, także pomimo tego, że koncertowo się nie udzielałem w ciągu tych dwóch lat, to w tym czasie byłem tutaj no, może nie naście, ale do 10 razy na pewno.

MS: Udało ci się zwiedzić miasto?

PEJA: Wiesz co, już powoli czaję te Wały, Park Kasprowicza i to wszystko. I kluby mniej więcej też, ale ulicami jeszcze nie operuję, bo dzisiaj na przykład pomyliłem ulicę hotelu i podałem taryfiarzowi ulicę klubu. Do salonu Stopro chcieliśmy jechać, a podałem adres Heyi i zawiózł nas od razu na imprezę (uśmiech).

MS: Jak oceniasz szczecińską publikę podczas koncertu w porównaniu z innymi miastami?

PEJA: Tak samo żywiołowa. Podczas koncertu czuję się tu chciany, lubiany, szanowany, doceniany. Grałem tych koncertów naście i za każdym razem dużo miłości tutaj dostajemy. Ogólnie na tle innych miast na pewno Szczecin jest w czołówce, jeśli chodzi o reakcje ludzi na koncertach.

MS: Dlaczego uciekłeś po koncercie przed fanami?

PEJA: Czy uciekłem od fanów? Nie sądzę. Od 17.00 było spotkanie w salonie Stopro, zrobiliśmy masę zdjęć przez dwie godziny i to była ta część na tego typu rzeczy po to, żeby na przykład znaleźć teraz czas na ten wywiad. A za 4 godziny wsiadamy w pociąg i jedziemy dalej, więc czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Czas mamy wyliczony, jesteśmy zawodowcami, a po koncercie chcieliśmy również odnowić i zacieśnić znajomości z naszymi ludźmi (z ekipy Stoprocent – przyp. red.).

MS: Czy Poznań lubi się ze Szczecinem? Pytam pod kątem sceny hiphopowej.

PEJA: Myślę, że tak. Zdecydowanie. Nagrywam razem z artystami ze Szczecina. Nagrywałem z Sebą (TONY JAZZU – przyp. red.) Sobusiem i Winim. Niedawno nagrałem zwrotkę na drugą płytę Soboty. Nie można też zapomnieć o utworze Stoprocent z udziałem poznańskich rapperów.

Moje koncerty odbywają się tu dość regularnie. My poznaniacy wspieraliśmy też trasę Stoprocent 2. Odciskaliśmy te słynne środkowe palce w gipsie, także barwy nas jednoczą i jest sztama ze Szczecinem. Nie jest to na pewno to, co być może chodzi ci po głowie pod względem piłki nożnej - jest to zupełna odwrotność tego.

Hiphop to nie tylko muzyka, ale i ta cała kultura, która nas do siebie zbliża, w odróżnieniu do subkultury piłkarskiej, która nastawia wrogo.

Chciałem dodać, że w latach 90. byłem w Szczecinie z 10 razy na meczach z Pogonią. Reasumując, scena hiphopowa poznańska i szczecińska ma znaczny wpływ na to, że te miasta i tak się lubią w znacznym stopniu, bo hip hop to też jest bardzo szerokie spektrum podobnie jak piłka. Paradoks (śmiech).

1 2 3 right

Przeczytaj inne arty

brak wasze artykuły Problemy z nauką i koncentracją Mówią o tobie „zdolny, ale leniwy”? Chcesz się uczyć, ale wokół jest tyle ciekawszych zajęć?...
brak filmy ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKI ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po...
brak filmy NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYA Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej i kontrowersyjnej...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
ENEMEF: GWIEZDNYCH WOJEN MINIMARATONfilmy
ENEMEF: MARATON SUPERBOHATERÓW Z PREMIERĄ LIGI SPRAWIEDLIWOŚCIfilmy
ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓWfilmy
ENEMEF: MARATON STRACHU Z PREMIERĄ KRUCYFIKSUfilmy
Fałszywy pocałunek - recenzjaksiążki
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2017-11-16 14:26:45
title Mi sie wydaje ze ten
2017-10-23 23:07:16
title Hejka to znowu ja. Ostatnio
2017-09-21 14:30:21
title Płakałam, czytając Twój artykuł. Szczerze?
2017-09-20 16:50:32
title Wow! Mega okładka. Rzadko kiedy

Komentarze_ 6


brak

Nie podoba mi się ten wywiad. Jakoś mnie nie zainteresował moze dlatego ze nie słycham tego zespołu co nie zmienia faktu ze pomimo tego mółby być ciekawszy.

brak

Z mojego punktu rozumowania wywiad przeprowadzała osoba ze Szczecina. Pierwszy błąd- "heya" jest nazwą własną i jako wyraz obcy nie odmienia się.

brak

jak dla mnie dziwny ten wywiad. ;)

brak

Rysio nam dorósł :) Nie mogę się doczekać nowej płyty

brak

super bylo na koncercie.

brak

Peja to jest to Slu !!! Więcej takich wywiadów proszę RPS !!!

Dodaj komentarz