Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Peja: Jestem nadal złym chłopcem

6 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)Ocena: 4 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2011-07-12
Odsłony: 17172
Autor: Marlena Semczyszyn

Jestem nadal złym chłopcem, „wywijasem”, który na pewno nie zawiedzie swoich ulicznych fanów i nie zdradzi swoich korzeni.

MS: Jak ci się podoba w Szczecinie? Ostatnio byłeś tutaj dość dawno, bo w 2009 roku.

PEJA: Tak, jak zwykle. Ostatnio robiłem w Szczecinie dwa klipy i montowałem jeszcze inne rzeczy, także pomimo tego, że koncertowo się nie udzielałem w ciągu tych dwóch lat, to w tym czasie byłem tutaj no, może nie naście, ale do 10 razy na pewno.

MS: Udało ci się zwiedzić miasto?

PEJA: Wiesz co, już powoli czaję te Wały, Park Kasprowicza i to wszystko. I kluby mniej więcej też, ale ulicami jeszcze nie operuję, bo dzisiaj na przykład pomyliłem ulicę hotelu i podałem taryfiarzowi ulicę klubu. Do salonu Stopro chcieliśmy jechać, a podałem adres Heyi i zawiózł nas od razu na imprezę (uśmiech).

MS: Jak oceniasz szczecińską publikę podczas koncertu w porównaniu z innymi miastami?

PEJA: Tak samo żywiołowa. Podczas koncertu czuję się tu chciany, lubiany, szanowany, doceniany. Grałem tych koncertów naście i za każdym razem dużo miłości tutaj dostajemy. Ogólnie na tle innych miast na pewno Szczecin jest w czołówce, jeśli chodzi o reakcje ludzi na koncertach.

MS: Dlaczego uciekłeś po koncercie przed fanami?

PEJA: Czy uciekłem od fanów? Nie sądzę. Od 17.00 było spotkanie w salonie Stopro, zrobiliśmy masę zdjęć przez dwie godziny i to była ta część na tego typu rzeczy po to, żeby na przykład znaleźć teraz czas na ten wywiad. A za 4 godziny wsiadamy w pociąg i jedziemy dalej, więc czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Czas mamy wyliczony, jesteśmy zawodowcami, a po koncercie chcieliśmy również odnowić i zacieśnić znajomości z naszymi ludźmi (z ekipy Stoprocent – przyp. red.).

MS: Czy Poznań lubi się ze Szczecinem? Pytam pod kątem sceny hiphopowej.

PEJA: Myślę, że tak. Zdecydowanie. Nagrywam razem z artystami ze Szczecina. Nagrywałem z Sebą (TONY JAZZU – przyp. red.) Sobusiem i Winim. Niedawno nagrałem zwrotkę na drugą płytę Soboty. Nie można też zapomnieć o utworze Stoprocent z udziałem poznańskich rapperów.

Moje koncerty odbywają się tu dość regularnie. My poznaniacy wspieraliśmy też trasę Stoprocent 2. Odciskaliśmy te słynne środkowe palce w gipsie, także barwy nas jednoczą i jest sztama ze Szczecinem. Nie jest to na pewno to, co być może chodzi ci po głowie pod względem piłki nożnej - jest to zupełna odwrotność tego.

Hiphop to nie tylko muzyka, ale i ta cała kultura, która nas do siebie zbliża, w odróżnieniu do subkultury piłkarskiej, która nastawia wrogo.

Chciałem dodać, że w latach 90. byłem w Szczecinie z 10 razy na meczach z Pogonią. Reasumując, scena hiphopowa poznańska i szczecińska ma znaczny wpływ na to, że te miasta i tak się lubią w znacznym stopniu, bo hip hop to też jest bardzo szerokie spektrum podobnie jak piłka. Paradoks (śmiech).

1 2 3 right

Przeczytaj inne arty

brak wasze artykuły Problemy z nauką i koncentracją Mówią o tobie „zdolny, ale leniwy”? Chcesz się uczyć, ale wokół jest tyle ciekawszych zajęć?...
brak filmy ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWA ENEMEF: Maraton Grozy to ekscytujące rozpoczęcie wakacji specjalnie dla fanów mocnych wrażeń i kina z...
brak filmy ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2 ENEMEF: Minimaraton Deadpoola to spotkanie oko w oko z najbardziej kontrowersyjnym i niepoważnym superbohaterem w...

Komentarze_ 6


brak

Nie podoba mi się ten wywiad. Jakoś mnie nie zainteresował moze dlatego ze nie słycham tego zespołu co nie zmienia faktu ze pomimo tego mółby być ciekawszy.

brak

Z mojego punktu rozumowania wywiad przeprowadzała osoba ze Szczecina. Pierwszy błąd- "heya" jest nazwą własną i jako wyraz obcy nie odmienia się.

brak

jak dla mnie dziwny ten wywiad. ;)

brak

Rysio nam dorósł :) Nie mogę się doczekać nowej płyty

brak

super bylo na koncercie.

brak

Peja to jest to Slu !!! Więcej takich wywiadów proszę RPS !!!

Dodaj komentarz