Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Artyści dla chorych!

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2014-12-07
Odsłony: 987
Autor: Redakcja

Polski rap to nie tylko muzyka o ciężkim życiu na ulicy czy o baunsowaniu w klubach. To przede wszystkim doskonały sposób wyrażania siebie, możliwość przekazania swoich poglądów i emocji w prostej, dostępnej dla każdego formie – to chyba właśnie dlatego muzyka ta jest tak popularna. Dobrze wie o tym Milion Terapii, który przy pomocy rapu wspiera swoją chorą na białaczkę siostrę. Przeczytajcie informację i posłuchajcie tego numeru!

Raperzy w kolaboracji z legendarnym bluesowo-rockowym zespołem DŻEM!

Pragniemy zapoznać Państwa z akcją, która wiąże w jednym numerze raperów z całego kraju, numerem Żyj z całych sił, w którym gościem SPECJALNYM jest nie kto inny, jak sam Maciej Balcar, autor słów piosenki Do kołyski legendarnej grupy DŻEM! W utworze artysta powtórzył refren z utworu Do kołyski w nieco innej wersji, która sprawia, że serce przy słuchaniu tego numeru bije mocniej!

Utwór ten powstał z myślą o siostrze jednego z raperów, która choruje na białaczkę.

Jak się narodził sam pomysł na taką właśnie piosenkę?

Pomysłodawcą nagrania utworu jest nie bojący się wyzwań, mówienia głośno tego, co na sercu leży, raper, brat chorej Magdaleny – Milion Terapii. Z początku miał być to solowy, osobisty numer artysty, dedykowany wyłącznie jego siostrze.

Stało się jednak inaczej, gdy artysta usłyszał podkład, który w całości wyprodukował WITS, bo pod takim pseudonimem artystycznym kryje się utalentowany człowiek, odpowiedzialny za warstwę muzyczną do kawałka Żyj z całych sił, i stwierdził, iż zaprosi on do akcji również innych raperów oraz samego MACIEJA BALCARA z kapeli DŻEM, której piosenki przechodzą z pokolenia na pokolenie. Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać takich numerów jak Whisky Moja Żono czy też Wehikuł Czasu, które wykonywał śp. Ryszard Riedel.

W ten oto sposób powstała piosenka, w której muzyka i wtopione w nią słowa płynące z całego serca udzielających się na projekcie artystów mocno dodają otuchy, siły i wiary, motywując przy tym chorych, aby podjęli walkę ze swoją chorobą!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc tudzież przyłączyć się do akcji odsyłamy na stronę Milion Terapii – http://facebook.com/milionterapii, za pośrednictwem, której można napisać bezpośrednio do wykonawcy.

W utworze, oprócz refrenu w wykonaniu MACIEJA BALCARA (DŻEM) oraz pomysłodawcy Milion Terapii (My Music), usłyszymy takich raperów jak: Ak-47, Dawidzior HTA (GANJA MAFIA), PeeRzet (Aptaun Records), Kafar Dixon37 (Step Records). Swoim wokalem zaszczycili nas również HZOP (RPS Enterteyment), Brahu Brat (PROSTO) a także Marek Grabeus, ojciec Kafara, który od najmłodszych lat zaszczepiał w nim miłość do muzyki, i choć Kafar poszedł własną drogą, to właśnie Panu Markowi zawdzięczamy twórczość syna.

Zestawienie prezentuje się niezwykle ciekawie, więc nie pozostaje nic innego jak tylko sprawdzić utwór!

Piosenka ta jest doskonałym przykładem na to, że hip-hopowcy w Polsce są źle postrzegani. Raper to nie tylko bluza z kapturem, szerokie spodnie i bloki. To również ludzie o wspaniałych duszach i sercach, o czym świadczy wykonanie i słowa zawarte w tej produkcji.

Milion Terapii zapewnia również, że ujrzy światło dzienne teledysk do tego utworu.

 

Akcja przeprowadzona jest pod patronatem wortalu Nastek.pl


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni w odpowiedzi na liczne prośby fanów serii powraca na...
brak filmy ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEM ENEMEF: Maraton Pitbulla to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć wszystkie części jednej z najpopularniejszych polskich serii...
brak filmy ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMI ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń, ze świetnym premierowym repertuarem: w...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
ENEMEF: GWIEZDNYCH WOJEN MINIMARATONfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2018-03-05 14:30:22
title Jak już zostało powiedziane, to
2018-02-28 17:17:57
title Witaj Metalhead. Wszystko co sie
2018-02-27 20:56:02
title Witam serdecznie. Mam 11 lat.
2017-11-16 14:26:45
title Mi sie wydaje ze ten

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz