Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Lay’s - nowy smak. Jaki smak...?

4 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2013-03-19
Odsłony: 8112
Autor: endriu

Czy wiecie, że na rynku pojawił się nowy smak chipsów Lay’s? Jest to na tyle ciekawa sprawa, że – jako wytrawny chrupacz tego rodzaju przekąsek – muszę koniecznie się z Wami tym faktem podzielić, ponieważ nowe Lay’s… Nie mają wyraźnie zaznaczonego przez producenta smaku.

Odkąd pamiętam, producenci chipsów prześcigali się w ilości proponowanych przez siebie smaków: paprykowe, solone, cebulowe, serowo-cebulowe, zielona cebulka, prażona cebulka, fromage, kurczak, piri-piri, wasabi… Do wyboru, do koloru. Możecie więc wyobrazić sobie moje zaskoczenie, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z nowym produktem Frito Lay. Nie uprzedzajmy jednak faktów. ;)

Na początku tygodnia przyszła do mnie paczka z tajemniczą zawartością. Po jej otwarciu ukazał mi się widok, jakiego się – prawdę mówiąc – nie spodziewałem:

Oczywiście jakoś się powstrzymałem i, zamiast rzucić się dziko na paczki z zamiarem ich pożarcia, kulturalnie odwinąłem rulon z instrukcją dla Chipseliera, którym najwyraźniej z tym momentem zostałem. A może byłem nim przez całe życie, tylko nie wiedziałem, że tak to się nazywa?

  

1 2 3 right

Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓW ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli legendarne coroczne święto horrorożerców tym razem odbędzie się w...
brak kulinaria Potrawka z bakłażana, papryki i pomidorów Nadszedł czas sprawdzenia, czy książka Sabriny Ghayour pt. Sirocco jest warta zakupu. Dzięki uprzejmości wydawnictwa...
brak kulinaria Sabrina Ghayour – Sirocco Ostatnio pokazaliśmy Wam książkę Jamie'ego Olivera, którą dostaliśmy od Wydawnictwa Insignis, a już dziś prezentujemy...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTUfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 4


brak

@endriu, powiem szczerze, że Ci zazdroszczę :). Sam bardzo chętnie bym wziął udział w takiej akcji :).

brak

@Astra, pewna agencja PR'owa odezwała się do mnie z propozycją przysłania mi tajemniczej paczki, której zawartość nie była mi znana. Godząc się na to, zgodziłem się też na opisanie/zrecenzowanie przysłanego produktu. Podałem adres, a po jakimś czasie zastukał do mnie kurier i dał mi pakunek. :) @Adum, dzięki za opinię, mam podobne zdanie, a samą akcję uważam za bardzo pomysłową - widać, że Frito Lay mają dobrych specjalistów.

brak

Może podejdę do tego jako student kierunku Zarządzanie, specjalizacja: Marketing i trochę się "powymądrzam", mimo że ekspertem w dziedzinie zarządzania, czy też marketingu się nie czuję :). W dzisiejszych czasach chcąc kupić jakiś produkt mamy do wyboru mnóstwo ofert. Dotyczy to również chipsów. Wystarczy stanąć przed półką w hipermarkecie i już wiadomo, o czym mówię. Lay's, Chruncips, Star Chips i wiele, wiele innych. To nie koniec: tak, jak autor wspomina w artykule pod każdą marką kryją się najróżniejsze smaki. W takiej sytuacji ważnym jest, by produkt, który sprzedajemy wyróżniał się na tle konkurencyjnych i Frito Lay właśnie to robi! Podczas gdy wszyscy producenci prześcigali się w paprykach, cebulkach, kurczakach, czy ziołach marketingowcy odpowiadający za markę Lay's wpadli na pomysł, by nie mówić klientowi wprost z jakim smakiem ma do czynienia, a dać Mu się "pobawić". Co więcej, nie tylko produktem należy się wyróżniać. Dobrze jest też mieć oryginalną reklamę, czy szerzej marketing. Dlaczego? Z powodów podobnych do tych, które przedstawiłem przy produkcie. W dzisiejszych czasach jesteśmy atakowani reklamami. Wstajemy, włączamy radio: reklamy. Wychodzimy z domu, dochodzimy na przystanek autobusowy: reklamy., jedziemy autobusem: reklamy, idziemy ulicą: reklamy, wracamy do domu, czytamy przy obiedzie gazetę: reklamy, otwieramy neta: reklamy. Wiele z tych reklam jest do siebie podobnych, a co za tym idzie nie zostają w naszej świadomości na dłużej. To samo tyczy się akcji marketingowych. Tu jednak Frito Lay się wyróżnia: najpierw jakiś czas temu zaangażowało swoich klientów w wymyślanie nowych smaków, co też było oryginalne, a dziś oferuje nam zabawę w "zgadywanki". Do mnie to trafia i jako "ekspert" biję brawo!

brak

Fajna sprawa z tym smakowaniem. Mam pytanie. Skąd miałeś tę paczkę?

Dodaj komentarz