Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Premiera fantastycznych e-booków Krzysztofa Bonka!

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2017-03-29
Odsłony: 537
Autor: endriu

Chcielibyśmy przybliżyć Wam dziś twórczość Krzysztofa Bonka, utalentowanego pisarza wydającego swoje książki w formie e-booków za pomocą self-publishingu. Muszę przyznać, że mnie ta twórczość zaintrygowała, a z książkami zapoznam się na pewno. A Wy?

Iskry Czasoświatu

Naukowiec trafia do Francji w okresie upadku zakonu templariuszy. Francuska wieśniaczka przeniesiona zostaje w czasy postapokaliptyczne. Kobieta z czasów zagłady zostaje wyrwana ze swojego świata wprost w odległą przyszłość. To tylko początek migracji w czasoprzestrzeni powiązanych ze sobą bohaterów. A wszystko to dzieje się za sprawą Iskier – tajemniczych bytów kreujących strukturę Czasoświatu.

 

 

 

 

 


Esencja

Na świat przybywają dwie antagonistyczne siły w postaci esencji: serca i umysłu. Gotowe są stoczyć ze sobą walkę na śmierć i życie, nie przebierając w środkach. W ich konflikt uwikłani zostają doświadczony przez los wojownik, niezwykle defensywnie usposobiony generał oraz utalentowana złodziejka.

Esencjato bezkompromisowa powieść fantasy spod znaku magii i miecza pełna rozmachu, krwawej akcji i czarnego humoru.

 

 

 

 

 


Świetlany Mrok

W świecie bez dnia i nocy, gdzie jedną jego część wiecznie spowija ciemność, a druga nieustannie praży się w promieniach słońca, przychodzą na świat dzieci: światła i mroku. Każde z nich ma misję. Zwieńczenie jej sukcesem odmieni całe oblicze świata. Stawką jest życie i śmierć. Istnienie i jego brak. Niepodzielnie panujący mrok bądź królująca po wsze czasy światłość.

Świetlany mrokto saga fantasy, w której granice między dobrem i złem się zacierają, a ostateczna katastrofa wydaje się nieunikniona.

 

 

 


R!P!G!

Czy w wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej można odnaleźć samego siebie? Co może połączyć na spalonym apokalipsą świecie mężczyznę i kobietę robota? Jak poradzić sobie wespółz kosmitką na statku kosmicznym po uprowadzeniu przez UFO? Czego w gwiezdnym uniwersum mogą doświadczyć Czerwony Olbrzym i jego przyjaciel Biały Karzeł?

R!P!G!to zbiór opowiadań SF, fantasy i postapokaliptycznych, których łącznikiem są wspólne przygody i sążniste dialogi różnorodnych par bohaterów.

 

 

 


Elemental

Pięć krain Kręgu Świata oplata pajęczyna spisków, prowadząc wszelkie istnienie ku zgubie. Zdeprawowani władcy zapatrzeni we własne sprawy zdają się nie zauważać nadchodzącego upadku. Tylko pięć przemian i pięciu bohaterów może odczynić złowrogi los.

Elementalto erotyczna baśń osadzona w klimacie filozofii Dalekiego Wschodu.

 

 

 

 

 


Pulpa Owocowa i Ostry Sos Chili

Witamy w Menu, mieście potraw. Gadająca szarlotka, walczące kotlety czy śpiewający popcorn – te i inne atrakcje w komedii romantycznej z wątkiem kryminalnym, opowieści osadzonej w świecie ożywionych potraw.


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: PODWÓJNA NOC GROZY I HORRORÓW ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli legendarne coroczne święto horrorożerców tym razem odbędzie się w...
brak kulinaria Potrawka z bakłażana, papryki i pomidorów Nadszedł czas sprawdzenia, czy książka Sabriny Ghayour pt. Sirocco jest warta zakupu. Dzięki uprzejmości wydawnictwa...
brak kulinaria Sabrina Ghayour – Sirocco Ostatnio pokazaliśmy Wam książkę Jamie'ego Olivera, którą dostaliśmy od Wydawnictwa Insignis, a już dziś prezentujemy...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz