Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Gra "Straszny Dwór" zdobyła Nagrodę Główną w XV edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2017-02-21
Odsłony: 291
Autor: Redakcja

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku organizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych produktów dla dzieci, takich, które są bezpieczne, wartościowe i edukacyjne.

Ogromnie cieszy nas fakt, że po wyróżnieniach dla gier "Budowa zamku" i "Pociągi Europa" w XIV edycji Konkursu, w kolejnej, jubileuszowej XV edycji, Decyzją Kapituły otrzymaliśmy nagrodę główną w kategorii Gry dla dzieci 7-14 dla gry "Straszny Dwór".

Przypominamy, że w ubiegłym roku gra "Straszny Dwór" zdobyła również tytuł Zabawka Roku 2016 w konkursie organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl, największy opiniotwórczy serwis branży dziecięcej.

Co takiego jest w tej grze, że przyciąga ona zarówno dzieci jak i dorosłych?

Gra zespołowa i współpraca, to słowa klucze, bez których gra się nie obejdzie!

Na wzgórzu za twoim domem znajduje się posępny, opuszczony dwór spowity wieczną mgłą. Wraz ze swoją wierną podwórkową bandą lubicie się tam zakradać przez starą, przerdzewiałą bramę i grać w cykora.

Wczorajsza wyprawa była jednak inna, ponieważ dostrzegliście we mgle dziwne, świetliste sylwetki. Dorośli nigdy wam nie uwierzą, postanowiliście więc, że uratujecie miasto i za pomocą sprytu oraz wiedzy czerpanej z komiksów przepędzicie duchy tam, skąd przybyły.

    

Straszny Dwór to pełna klimatu gra kooperacyjna dla dzieci i młodzieży. Gracze muszą ze sobą współdziałać, aby wspólnie przegnać duchy z nawiedzonego domu lub zbudzić cztery anioły, które zrobią to za nich. Bez względu na obraną strategię wszyscy cieszą się zwycięstwem lub smakują gorycz porażki.

Do dyspozycji są różne wersje planszy w zależności od liczby graczy. Proste i intuicyjne zasady pozwolą wszystkim szybko zacząć grę, a ilustracje Tomka Larka pobudzą wyobraźnię młodych pogromców duchów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasadami gry z naszego trzyminutnika:

 


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWA ENEMEF: Maraton Grozy to ekscytujące rozpoczęcie wakacji specjalnie dla fanów mocnych wrażeń i kina z...
brak filmy ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2 ENEMEF: Minimaraton Deadpoola to spotkanie oko w oko z najbardziej kontrowersyjnym i niepoważnym superbohaterem w...
brak filmy ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni w odpowiedzi na liczne prośby fanów serii powraca na...

Nowe artykuły_

RSS RSS
ENEMEF: MARATON GROZY Z PREMIERĄ DZIEDZICTWAfilmy
ENEMEF: MINIMARATON DEADPOOLA Z DEADPOOLEM 2filmy
ENEMEF: NOC REŻ. WERSJI WŁADCY PIERŚCIENIfilmy
Rozwód dla niebieskich oczuwasze opowiadania
ENEMEF: MARATON PITBULLA Z OSTATNIM PSEMfilmy
ENEMEF: NOC GROZY Z TRZEMA PREMIERAMIfilmy
ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKIfilmy
NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYAfilmy
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaKomentarze_ 0


Dodaj komentarz