Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Gra "Straszny Dwór" zdobyła Nagrodę Główną w XV edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2017-02-21
Odsłony: 119
Autor: Redakcja

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku organizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych produktów dla dzieci, takich, które są bezpieczne, wartościowe i edukacyjne.

Ogromnie cieszy nas fakt, że po wyróżnieniach dla gier "Budowa zamku" i "Pociągi Europa" w XIV edycji Konkursu, w kolejnej, jubileuszowej XV edycji, Decyzją Kapituły otrzymaliśmy nagrodę główną w kategorii Gry dla dzieci 7-14 dla gry "Straszny Dwór".

Przypominamy, że w ubiegłym roku gra "Straszny Dwór" zdobyła również tytuł Zabawka Roku 2016 w konkursie organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl, największy opiniotwórczy serwis branży dziecięcej.

Co takiego jest w tej grze, że przyciąga ona zarówno dzieci jak i dorosłych?

Gra zespołowa i współpraca, to słowa klucze, bez których gra się nie obejdzie!

Na wzgórzu za twoim domem znajduje się posępny, opuszczony dwór spowity wieczną mgłą. Wraz ze swoją wierną podwórkową bandą lubicie się tam zakradać przez starą, przerdzewiałą bramę i grać w cykora.

Wczorajsza wyprawa była jednak inna, ponieważ dostrzegliście we mgle dziwne, świetliste sylwetki. Dorośli nigdy wam nie uwierzą, postanowiliście więc, że uratujecie miasto i za pomocą sprytu oraz wiedzy czerpanej z komiksów przepędzicie duchy tam, skąd przybyły.

    

Straszny Dwór to pełna klimatu gra kooperacyjna dla dzieci i młodzieży. Gracze muszą ze sobą współdziałać, aby wspólnie przegnać duchy z nawiedzonego domu lub zbudzić cztery anioły, które zrobią to za nich. Bez względu na obraną strategię wszyscy cieszą się zwycięstwem lub smakują gorycz porażki.

Do dyspozycji są różne wersje planszy w zależności od liczby graczy. Proste i intuicyjne zasady pozwolą wszystkim szybko zacząć grę, a ilustracje Tomka Larka pobudzą wyobraźnię młodych pogromców duchów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasadami gry z naszego trzyminutnika:

 


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: MINIMARATON STRAŻNIKÓW GALAKTYKI ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki to ekscytująca podróż w głąb kosmosu, gdzie grupa dość nietypowych superherosów...
brak książki Jedyne wspomnienie Flory Banks – trailer Już jutro odbędzie się premiera książki pt. "Jedyne wspomnienie Flory Banks", dlatego zachęcamy Was do...
brak youtube Oblicze komiksu – Fakty nie Mity – Odcinek 1 Kim jest Big Bertha i w jaki sposób wraca do normalności? Skąd się wzięło Gotham...

Nowe artykuły_

RSS RSS
Nowości od wydawnictwa Zysk i S-kaksiążki
ENEMEF: MINIMARATON STRAŻNIKÓW GALAKTYKIfilmy
Jedyne wspomnienie Flory Banks – trailerksiążki
Komornik 2. Rewers – premiera 10 maja!książki
Nowości od wydawnictwa Jaguarksiążki
KRÓL WĘŻY – wydarzenie literackie 2016 rokuksiążki
Event filmowy Dzieciak rządzi – 29 kwietnia w Bydgoszczyfilmy
Majowe premiery Genius Creationsksiążki
Anna Lissewska Masz pytanie, ale boisz się zapytać? Sprawdź moje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące miłości i seksu! Anna LissewskaOstatnie komentarze_

2017-04-20 13:40:27
title Brzmi interesująco. Troche Romeo i
2017-04-08 21:21:20
title Cóż pewna część osób na
2017-03-13 19:45:34
title Tak, Daimon, wiersze wyleciały z
2017-03-13 17:03:46
title Kiedyś w dolnej części strony

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz