Przedstawiamy nadchodzącą nowość od wydawnictwa Zysk i S-ka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, ale i nie tylko. 

Poznajcie Aśkę – pozytywnie zakręconą studentkę ekonomii, której złośliwy los co rusz rzuca kłody pod nogi. Zakończenie kilkuletniego związku, zawalone egzaminy, uciążliwa praca… Dobrze, że pod ręką są przyjaciółki, na które zawsze można liczyć, i kolega o dziwnie brzmiącym imieniu, gotowy udzielić wsparcia w każdej sytuacji. Co ona by bez nich zrobiła?
Niespodziewanie w życiu Asi następuje zwrot o 180 stopni: pojawia się idealny mężczyzna, który zmienia jej szarą rzeczywistość. Przystojny, bogaty, dżentelmen w każdym calu… Czyżby to był wymarzony książę? I co ze znienawidzonymi studiami i aktorstwem, które od zawsze było jej pasją? Po prostu przeczytajcie!

„Bursztynowy Anioł” z niewymuszonym wdziękiem opisuje ludzkie pragnienia, dodaje odwagi i wiary we własne możliwości, a także motywuje do walki o swoje dobro. Polecam wszystkim bez wyjątku. Ta powieść może być Twoją receptą na szczęście!