Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Księga Burz – poszukujemy odtwórców głównych ról!

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-12-23
Odsłony: 367
Autor: Redakcja

Wiosną 2017 ukaże się nowa powieść fantastyczna dla młodzieży: Księga Burz. Wydawnictwo poszukuje osób, które wcielą się w jej bohaterów.

Wydawnictwo Znak ogłasza konkurs dla gimnazjalistów, którzy chcieliby wcielić się w postacie nowej serii książek fantasy z elementami horroru.

O książce:
Rodzice Danny’ego są łowcami burz. Brzmi intrygująco? Cóż, oznacza to że wyjeżdżają na obserwacje, a on czeka w domu aż wrócą. Tylko że pewnej nocy, po wyjątkowo gwałtownej burzy nie wracają.

Obok domu znajduje odprysk błyskawicy, który posiada niezwykłą moc. Dzięki niemu chłopak będzie mógł rozmawiać z elementami ożywionej i nieożywionej przyrody, a także dowie się o tajemniczej postaci imieniem Sammael…

Sammael jest łowcą ludzkich dusz. Dzięki nim może zasiać w umysłach ludzi pomysły, a także spełnić ich marzenia. Nade wszystko chce zdobyć taro, które wpadło w ręce chłopaka. Będzie próbował wszelkich sposobów, aby go wyśledzić.

Danny i jego starszy kuzyn Tom będą musieli stawić czoła mrocznym siłom. Zrozumieją, że najgorszy jest strach przed tym, czego nie znamy, a spotkanie z Samaelem może być gorsze niż śmierć…

Powieść zostanie zilustrowana cyfrowymi grafikami, które będą zawierać zdjęcia bohaterów.

Poszukiwane postacie:

  • główny bohater, Danny. Chłopak w wieku 13-14 lat, średniego wzrostu, ciemne, krótkie włosy,
  • kuzyn głównego bohatera, Tom. Chłopak w wieku 15-16 lat, mocna budowa ciała, jasne włosy,
  • pies maści popielatej, o wyglądzie zbliżonym do szorstkowłosego charta – smukła budowa ciała, pies średniej wielkości.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie prosimy o przesłanie aktualnych zdjęć:

  1. Całej sylwetki (najlepiej wykonać je w pomieszczeniu na tle drzwi, najlepiej jeśli osoba fotografowana będzie pozować w koszulce z krótkim rękawem i spodniach) oraz jednego zdjęcia portretowego.
  2. Czterech zdjęć portretowych: jednego z miną radosną, jednego z miną smutną, jednego z miną przerażoną, jednego z miną zezłoszczoną.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 8 stycznia 2017.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres casting@znak.com.pl. W treści wiadomości prosimy zamieścić imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek, imię i nazwisko rodzica zgłaszającego dziecko do Konkursu, miejsce zamieszkania, adres mailowy i telefon kontaktowy.

Prosimy też zamieścić dopisek: „wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka na potrzeby przeprowadzenia i poinformowania o rozstrzygnięciu castingu”.


Przeczytaj inne arty

brak filmy ENEMEF: NOC HORRORÓW – ANTYWALENTYNKI ENEMEF: Noc Horrorów – Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po...
brak filmy NOC Z GREYEM Z PREMIERĄ NOWEGO OBLICZA GREYA Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej i kontrowersyjnej...
brak filmy ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTU ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu z premierą najnowszej części Lek na śmierć to epickie wydarzenie specjalnie...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz