Janet Evanovich od zawsze wierzyła, że kariera artystyczna jest jej przeznaczeniem. Dziś jest jedną z najlepiej zarabiających pisarek w Ameryce. Jej książki zostały przetłumaczone na: hiszpański, duński, włoski, fiński, niemiecki, francuski, holenderski, rumuński, szwedzki, portugalski, polski, norweski. Cykl książek o Stephanie Plum stał się najpopularniejszą serią książkową na świecie. 25 listopada światło dzienne ujrzy książka PŁOMIENNA SIEDEMNASTKA.

plum17
Ironiczna łowczymi nagród podbija serca polskich kobiet.
Nieprawdopodobne przygody rodem z amerykańskich kreskówek zalewają cały świat, wzbudzając salwy niepohamowanego śmiechu.
Daj się skusić na najbardziej naturalny masaż mięśni brzucha!

Nie ma dymu bez ognia, a nikt nie wie tego lepiej niż łowczyni nagród z New Jersey Stephanie Plum.
Na pustej parceli budowlanej Vincenta Pluma porzucane są martwe ciała. Nikt nie wie, kim jest zabójca i jaki jest klucz wyboru ofiar. Oczywiste jest natomiast, że nazwisko Stephanie jest na liście zabójcy i to, że mało jest czasu na jego znalezienie.
Na dodatek w Trenton pojawia się była gwiazda piłki nożnej z czasów licealnych Stephanie. Czy jej rozterki sercowe mają szansę się zakończyć? Cała rodzina bowiem dąży do tego, aby trzydziestolatka w końcu się ustatkowała.
Gdy na dodatek babcia Joe Morellego spojrzy na Stephanie „urocznym okiem”, będzie to znak, że nadszedł czas, aby uciec z miasta.
Morderca czający się za rogiem, garść gorących mężczyzn, a także zlecenie schwytania tańczącego niedźwiedzia i emerytowanego wampira – wygląda na to, że życie Stephanie pójdzie z dymem.