Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

KONKURS Nauka angielskiego: moja fiszka

Autor: Rociel

Nikt z Was zapewne nie wątpi jak ważna jest nauka obcych języków oraz zachęcanie do niej dzieci już od najmlodszych lat. Nauka języka to jednak nie tylko nudne wkuwanie słówek i gramatyki, nauka może być również zabawą! Jeżeli chcecie się o tym przekonać na własnej skórze, zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie do wygrania są dwa komplety fiszek od wydawnictwa Edgard, przy których nauka angielskiego nie będzie już tylko smutnym obowiązkiem.

Nagrody: dwa komplety fiszek od wydawnictwa Edgard.

Zadanie konkursowe:
Stwórz swoją własną fiszkę! Wybierz słowo, napisz z nim zdanie i narysuj do niego obrazek. Dwie najciekawsze zostaną nagrodzone kompletem Fiszki School od wydawnictwa Edgard!
Poniżej pokazujemy przykladową fiszkę jako wzór :
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 25 maja, do północy.

Ogłoszenie wyników: 30 maja.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.nastek@wp.pl bądź poprzez formularz na stronie Nastek.pl.
W tytule maila należy napisać: "Nauka angielskiego: moja fiszka"

W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej.
 

Wśród nadesłanych odpowiedzi redakcja Nastek.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 30 maja w aktualnościach na stronie głównej oraz na profilu na FB. Za wysyłkę nagród odpowiada Redakcja Nastek.pl. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Nastek.pl.
 
Nagrody ufundowało wydawnictwo Edgard.