Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Konkurs: Drżenie - narastające problemy, skąd szukać pomocy?

Autor: Rociel

Z okazji zbliżającej się premiery "Drżenia" trzeciego tomu serii Denazen od wydawnictwa Dreams startujemy z kolejnym konkursem, w którym do wygrania będą trzy egzemplarze książki! Życzymy wszystkim powodzenia i gorąco zachęcamy do udziału :)

Nagrody: trzy egzemplarze książki "Drżenie" od wydawnictwa Dreams.

Zadanie konkursowe: Deznee Cross ma problemy. Bliscy odwrócili się od niej i garstki pozostałych buntowników. Jak poradzilibyście sobie bez wsparcia najbliższych? Gdzie szukalibyście pomocy? A może nie szukalibyście jej wcale, zdając się tylko i wyłącznie na własne siły? Opiszcie co byście zrobili w kilku zdaniach.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 22 września, do północy.

Ogłoszenie wyników: 27 września.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.nastek@wp.pl bądź poprzez formularz na stronie Nastek.pl.

W tytule maila należy napisać: Drżenie - narastające problemy, skąd szukać pomocy?

W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej.
 

Wśród nadesłanych odpowiedzi redakcja Nastek.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 27 września a w aktualnościach na stronie głównej oraz na profilu na FB. Za wysyłkę nagród odpowiada wydawnictwo DREAMS. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Nastek.pl.