Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Konkurs: Zagraj razem z nami!

Autor: Rociel

Ostatnio mieliśmy przyjemność recenzować dla Was dwie wyjatkowe gry z serii joker Line od wydawnictwa Trefl. Mowa oczywiście o "Ranczo Party" i "Rzymianie do domu!". Teraz macie szanse wygrać ich egzemplarze! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Nagrody: egzemplarz gier "Ranczo Party" i "Rzymianie do domu!" od wydawnictwa Trefl

Zadanie konkursowe: Wakacje co prawda już się kończą, ale piękne wspomnienia pozostaną z nami na dlugo. Napiszcie jakie gry i dlaczego lubicie ze sobą zabierać na wakacyjne wyprawy.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 8 września, do północy.

Ogłoszenie wyników: 22 września.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.nastek@wp.pl bądź poprzez formularz na stronie Nastek.pl.
W tytule maila należy napisać: Konkurs: Zagraj razem z nami!

W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej.

Wśród nadesłanych odpowiedzi Redakcja Nastek.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 22 września w aktualnościach na stronie głównej. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Za wysyłkę nagród odpowiada Redakcja Nastek.pl. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Nastek.pl.