Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Konkurs: Dopóki nie zgasną gwiazdy - niezwykłe znalezisko

Autor: Rociel

Rozpoczynamy drugi obiecany konkurs, w którym nagrody ufundowało wydawnictwo SQN. Tym razem do wygrania są trzy egzemplarze "Dopóki nie zgasną gwiazdy" , pozycji, która wprowadza powiew świeżości do gatunku książek postapokaliptycznych.

Nagrody: trzy egzemplarze książki Dopóki nie zgasną gwiazdy od wydawnictwa SQN.

Zadanie konkursowe:

Starając się o przetrwanie w mroźnym świecie pełnym niebezpieczeństw, stałeś się poszukiwaczem artefaktów. Podczas ostatniej eskapady udało CI się odnaleźć coś niezwykłego. W formie pisemnej bądź graficznej przedstaw niezwykle znalezisko, opisując jego niesamowite właściwości.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 10 sierpnia, do północy.

Ogłoszenie wyników:  15 sierpnia.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.nastek@wp.pl bądź poprzez formularz na stronie Nastek.pl.

W tytule maila należy napisać: Dopóki nie zgasną gwiazdy - niezwykłe znalezisko

W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej. 


Wśród nadesłanych odpowiedzi Redakcja Nastek.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 15 sierpnia w aktualnościach na stronie głównej. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Za wysyłkę nagród odpowiada wydawnictwo SQN. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Nastek.pl.