Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Starter – wypożyczalnia ciał

Do końca: -1074 dni
Zgłoszenia: 3

Na forum_

2018-03-19 03:34:01
title Jaki sport?
2018-03-19 03:31:00
title Pytanie do Dziewczyn GINEKOLOG
2018-03-19 03:29:30
title Ginekolog Warszawa
2018-03-19 03:27:30
title tanie bilety na autokar
2018-03-19 03:18:37
title купить наркотики екатер
2018-03-18 22:06:10
title Miłosna Gra
2018-03-18 21:20:38
title Kawa
2018-03-18 20:49:37
title kawa
pokaż więcej
Autor: Rociel

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie! Tym razem mamy dla Was nie lada nagrody: dwa egzemplarze książki Starter od Wydawnictwa Albatros, która do sprzedaży trafi 8 kwietnia!

Świat, jaki znała Callie, przeminął bezpowrotnie. Dziewczynka straciła rodziców, kiedy wojna bakteriologiczna zmiotła z powierzchni ziemi wszystkich pomiędzy 20. a 60. rokiem życia. Ona, jej brat, Tyler, oraz ich przyjaciel Michael – tak  jak wszystkie pozbawione praw dzieci ulicy – mieszkają w pustostanach, głodują, ukrywają się przed policją, by nie trafić do koszmarnych zakładów dla nieletnich. 

Jedyną nadzieją Callie na utrzymanie przy życiu siebie i brata jest  Prime Destinations, niepokojące miejsce w Beverly Hills, rządzone przez tajemniczą postać znaną jako Stary Człowiek, który wypożycza ciała nastolatków Enderom – seniorom, którzy chcą być znowu młodzi. Callie wie, że pieniądze pozwolą jej, Tylerowi i Michaelowi przeżyć, więc decyduje się zostać dawcą. Ale neurochip, który został umieszczony w jej głowie ulega awarii i Callie budzi się w ciele i życiu Helen – kobiety, która wypożyczyła jej ciało. Mieszka w jej domu, jeździ jej samochodami i umawia się z wnukiem senatora. Wszystko wygląda jak w bajce, dopóki Callie nie odkrywa, że Helen ma znacznie poważniejsze zamiary niż imprezowanie – a plany Prime Destinations są o wiele bardziej przerażające, niż Callie jest w stanie sobie wyobrazić…

Zachęcamy do zapoznania się z pełną zapowiedzią książki dostępna tutaj oraz na stronie wydawnictwa Albatros.

Nagrody: 2x książka Starter Lissy Pierce od wydawnictwa Albatros.

Zadanie konkursowe:

Bohaterka książki Starter, Callie, chcąc uratować siebie i brata, decyduje się wypożyczyć swoje ciało Enderom, którzy pragną odzyskać utraconą młodość. A gdybyście Wy mogli pożyczyć czyjeś ciało, w kogo pragnęlibyście się wcielić? Byłby to sławny celebryta, milioner czy głowa jakiegoś państwa? Co osiągnęlibyście dzięki tej przemianie? Opiszcie w kilku zdaniach odpowiedź na powyższe pytania. I pamiętajcie: liczy się kreatywność!

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 10 kwietnia, do północy.

Ogłoszenie wyników: 12 kwietnia.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.nastek@wp.pl bądź poprzez formularz na stronie Nastek.pl.

W tytule maila należy napisać: Starter – wypożyczalnia ciał

W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej. 


Wśród nadesłanych odpowiedzi Redakcja Nastek.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 12  kwietnia w aktualnościach na stronie głównej. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Za wysyłkę nagród odpowiada wydawnictwo Albatros. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Nastek.pl.