Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Smoczy konkurs z Novae Res!

Autor: Rociel

Wraz z wydawnictwem Novae Res zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, w którym trzech szczęśliwców nagrodzimy egzemplarzem powieści fantasy Powietrzny Korsarz!

Smok Temeraire wraz z niezwykłą istotą, półsmokiem Nestorem, wyruszają w niepowtarzalną podróż po świecie. Niezwykły splot losów zaprowadzi ich na ziemię dawnej Rzeczypospolitej, gdzie wezmą udział w walkach o wyzwolenie polskich i litewskich ziem spod rosyjskiego jarzma. Czy im się to uda? Jak potoczą się losy dzielnych korsarzy?

Powietrzny Korsarz to obowiązkowa pozycja zarówno dla sympatyków prozy Naomi Novik, jak i wszystkich fanów fantastyki.

Więcej informacji o książce można znaleźć tutaj oraz na stronie wydawnictwa.

Nagrody: 3x książka Powietrzny Korsarz od wydawnictwa Novae Res.

Zadanie konkursowe:

Przed Wami kolejne twórcze zadanie!

Smok Temeraire nie jest jedyny ze swojego gatunku. Przedstaw własnego smoka, który stanie do walki, oraz krótko opisz kilka jego umiejętności.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 6 marca, do północy

Ogłoszenie wyników 9–10 marca!

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.nastek@wp.pl.

W tytule maila należy napisać: Smoczy konkurs z Novae Res.

W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej.


Wśród nadesłanych odpowiedzi Redakcja Nastek.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 9–10 marca w aktualnościach na stronie głównej. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Za wysyłkę nagród odpowiada wydawnictwo Novae Res. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Nastek.pl.