Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

Help Online

Potrzebujesz z kimś pogadać? Szukasz pomocy? Masz problem w szkole, albo zastanawiasz się czy "to wszystko ma sens"? A może po prostu nie masz nikogo, z kim możesz bez przeszkód porozmawiać na różne tematy? Grupa Help Online powstała właśnie po to, żeby Ci pomóc.

Poniżej znajduje się kilkanaście osób, które są wolontariuszami - Helperami - i wspólnie z wortalem Nastek.pl prowadzą akcję pomagania innym przez GG. Aby porozmawiać, wybierz odpowiednią osobę i kliknij słoneczko lub skopiuj numer gg (musisz posiadać zainstalowany program łączący się z siecią gadu-gadu).
Helperzy są podzieleni na trzy grupy: Ekspert, Helper oraz Junior. Eksperci to osoby posiadające wykształcenie specjalistyczne (np. studia z psychologii), czyli fachowcy w swojej dziedzinie.
Reprezentanci grupy Helper skończyli osiemnaście lat i zajmują się wieloma różnymi dziedzinami.

Grupa Junior skupia osoby niepełnoletnie, mające wiele zapału i chęci do wspólnej rozmowy. W grupie tej są także osoby pełnoletnie, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Helpem.

Przed rozmową warto przeczytać opis każdej z osób, który można podejrzeć po najechaniu myszką na avatar Helpera. Pamiętaj, że Helperzy nie mają obowiązku bycia non stop online!


Ekspert

Maja gg1316822
Magdalena gg4314129
Sylwia gg60536579
Błażej gg3599461


Helper

Milena gg25122839
Agata gg25086694
Paweł gg34940878
Sławek gg60962697
Luna gg62227661
Klaudia gg45147913
Marlena gg34510370
Patryk gg60621787