Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - jak złamać ręke?

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:07 
-#
-#

Witam, chciałabym zapytac sie was czy wiecie jak szybko i bezbolesnie złamac reke?

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:15 
-#
-#

<lol28>

Kobieto, po co Ci łamać rękę? Nie wiesz, że raz złamana kość już nigdy nie będzie tak trwała jak normalna, zdrowa? Nie wiesz ze szkoły, że jednym z objawów złamanie jest ból i zniesienie funkcji kończyny? Ty lepiej napisz nam tutaj o co chodzi, a wtedy może Ci pomożemy..... :O

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:18 
-#
-#

nigdy nie mialam nic złamanego chociaz nie byłam grzecznym dzieckiem ... i to nie chodzi o to:) poprostu jestem ciekawa więc sie pytam ?

Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:19 

Owszem.

Zrobić skok rabunkowy na szpital, ukraść wszystkie zapasy morfiny po czym wstrzyknąć sobie wszystko w żyłę jak rasowy narkoman.

Ból mamy więc z głowy.

Teraz kilka opcji dotyczących sposobu złamania kończyny.

a) Jedziesz do Warszawy i zaczynasz krzyczeć na całe gardło "Wisłaaaaa Krakóóów!!" radośnie przy tym podskakując. Nogi będziesz miała gratis.

b) Znajdź jakiś solidny, ceglasty mur. Wyobraź sobie że to znienawidzony przez Ciebie nauczyciel lub były chłopak. Spierz dziada.

c) Przyjedź do mnie. Mam akurat w dłoni Sprite'a ^^

d) Powiedz do Całej_w_Trawie, Cała_w_Tratwie. Małe szanse przeżycia, ale metoda jak najbardziej skuteczna.

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:32 
-#
-#

Hmmm...

W imadło? Ale nie wiem czy coś z kości pozostaje.

Obrazek

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:33 
-#
-#

po pierwsze nie 'ręke' tylko 'rękę'
jak bezboleśnie? jedynym wyjściem jest wersja Wanisza, bo złamanie nie może odbyć się bez bólu. no można jeszcze się upić, alkohol uśmierza ból ;)
kwestia bólu z głowy.
teraz sposób. możesz uderzyć ręką w ścianę, możesz wpaść pod samochód, możesz spaść ze schodów. sama widzisz, możliwości jest wiele ;]

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:55 
-#
-#

A ja wiem jak łatwo i szybko złamać rękę! Musisz sobie polać octem, przykryć czymś tak żeby ocen wchłonął w skórę i pieprznąć mocno o ścianę. Ocet zmiękcza białko, czyli kość od razu się łamie. Nigdy nie próbowałam, ale dużo razy o tym słyszałam.

Cytuj:
d) Powiedz do Całej_w_Trawie, Cała_w_Tratwie. Małe szanse przeżycia, ale metoda jak najbardziej skuteczna.

Ale ci się Wanisz żarcik trzyma :P Już taka brutalna nie jestem, żyć by dziewczyna żyła ;)

"A postrzegam ją [kobietę] jako lepszą część ludzkości, której mimo wszystko wiedzie się na świecie gorzej(...). Cokolwiek robią kobiety, muszą robić to dwa razy lepiej niż mężczyźni, by zostało to ocenione choć w połowie tak samo dobrze"

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 16:58 
-#
-#

Cała_w_trawie, cała w trawie dobrze mówi, slyszałam ze wtedy wystarczy tylko mocniej wygiąć rękę. Ale potem już chyba baaardzo boli.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 17:34 
-#
-#

Cała w trawie ocet wytrąca osseinę z kości która nadaje jej sprężystości. Kość staję się giętka nie do złamania.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 17:45 
-#
-#

mowicie jak to zrobic a w TV slyszalem jak 21 letni koles 16 letniej lasce mowil jak ma sie zabic :P To moze byc niegrzeczny Pan policjant ;>...

ja tam proponuje na wskroś wszystkim zebys udala sie do jakiegos lekarza od głowy :P

[ Dodano: Wto 02 Paź, 2007 ]
ten 21 latek oczywiscie teraz ma gnoj w sądzie i bedzie siedzial :P

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 17:59 
-#
-#

Cytuj:
mowicie jak to zrobic a w TV slyszalem jak 21 letni koles 16 letniej lasce mowil jak ma sie zabic :P To moze byc niegrzeczny Pan policjant ;>...

I jak sobie złamie rękę, to w komentarzach na onecie będą kazali skazać nas na karę śmierci?:>

Obrazek

Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 18:05 

Pink Floyd napisał(a):
I jak sobie złamie rękę, to w komentarzach na onecie będą kazali skazać nas na karę śmierci?:>

A potem wszyscy okażemy się Judaszami i Brutusami. Będziemy szukać winnych, patrząc na sposób w jaki złamała sobie rękę. Brat odwróci się od brata, partner od partnerki, sympatyk od sympatyka. Zapanuje anarchia, ciągnąca się do momentu w którym winowajca poniesie śmierć ;>

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 18:24 
-#
-#

bierzesz 2 stołki kładziesz na nich ręke i prosisz kolege żeby skoczył na nia ;D ale po co chcesz sobie ręke złamać ?? mniej bolesne jest wybicie palców :P walisz kilka razy pięścią w ściane tylko tylmi 3 mniejszymi kostkami :) tylko żebyś nie stosowała tego co napisałem bo nie chce iść siedzieć za pomaganie :P

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 18:38 
-#
-#

dziewczyno, chyba już sobie coś złamałaś... mam tu na myśli mózg/ zdrowy rozsądek... :razz:
a co do tego octu, to popieram.... trzeba moczyć odpowiednio długo, kość robi się giętka, więc wygięcie jej ponad normę nie sprawia bólu...
no ale cóż... nic nie może wiecznie trwać... gwarantuję, że potem nacierpisz się adekwatnie do głupiego zachowania

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 paź 2007, o 18:45 
-#
-#

Skocz z wieżowca
Złamanie gwarantowane
nie tylko ręki
Ale przecież to nieistotny szczegół :twisted:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Technikalia - Archiwum » Kosz