Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Ale jak włożyć tampon??

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 15:13 
-#
-#

[b]jak włożyc tampon??
Tego to ja napewno ni wiem.No cóż, ale nie o tym chciałam pisać :razz:
Otóz dreczy mnie pewnien problem czy jak mam ponad lekko 14 lat to moge juz uzywac tamponów, czy powinnam sie wstrzymać??
Bardzo bym chciała uzywac tamponow, bo podpaski są dla mnie jak pampersy. A i jeszcze jedno pytanko :grin: Czy nie czuc tamponu jak sie go nosi??Czy czy jak sie go zakłada za pierwszym razem to boli??

P.S. odpisujcie jak najszybciej .Czekam...Z góry serdecznie dziekuje:kiss:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 15:36 
-#
-#

1.Wkłada się normalnie....
2. Jak na moje możesz nosić
3. Nic nie czuć
4. Nie boli

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 15:47 
-#
-#

No więc... Nie widze żadnych przeciwwskazaź (moim zdaniem możesz używać).
Co do aplikacji tamponu... powinnać jedną noge położyć wyżej np. oprzeć o brzeg wanny lub o wc albo wkładać go na "kucaka". Jeśli masz z tym problemy i boli Cię przy wprowadzaniu tampona to są specjalne żele które to ułatwiają.
Co do czucia... Dobrze włożony tampon nie powinien przeszkadzać. Powinnaś włożyć go jak najgłębiej tak aby go nie czuć jak siadasz. Przez pół godzinki możesz się czuć troche nieswojo jednak potem zapomnisz :wink:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 16:08 
-#
-#

tak włsnie połż sobie gdzies noge - rozkracz sie i włuz go jak najdalej możesz (oczuwiscie palcem) potem sobie stanij ściagnij posladki nastepnie kucnij i wstań - jak go nie czujesz to jest OK

Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 17:08 

Całkiem dobre są tampony z aplikatorem- nie trzeba maczać ;) palców, poza tym wiadomo na jaką głębokość wprowadzi tampon, a tak wogóle to rzy opakowaniach dołączeone są ulotki z opisem włożenia...

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 21:08 
-#
-#

1. Jak zalozyc? jesli kupisz tampony to tam masz dokładną instrukcje (poradzisz sobie) .. polecam na kucaka i wlozyc na dlugosc palca;)
2. Chyba już mozesz, chociaz moja matka jest pielegniarką i pozwolila mi na to dopiero w iweku 16 lat (nie wiem czemu).
3. Jeśli wlozysz dobrze to napewno go nie poczujesz !
4. Nie boli, nie powinno! Możesz sobie pomoc kupionym w aptece zelem.. ;)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 22:21 
-#
-#

Kup sobie tampony z aplikatorem. Wiem że jestem facetem ale przecież zawsze młodszy brat się interesuje sprawami siorki i musi przetestować to co trzyma w pudełeczku za kibelkiem :D

Co do żelu... to nie przesada? Bo mi się wydaje że tampon to by nasiąkł tym żelem... ale ja tam nie wiem bo nie używam :P

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 sty 2005, o 22:31 
-#
-#

ja po raz pierwszy zakładałam tampon lezac na tapczanie. Miesnie sa wtedy rozluznione i tampon latwo wchodzi. Potwierdzam to co juz zostalo napisane, ze jeeli tampon jest dobrze zalozony to nie powinno sie go czuc. Jezeli usiadziesz i bedzie Cie cos uwierac oznacza to ze jest wlozony zbyt plytko.
Ktos napisal zeby wkladac tampon na kucaka? hmm tego sobie nie wyobrazam poniewaz na kucaka pochwa robi sie ciasniejsza i a tampon jest suchy i bedzie wchodzil ciezko. No ale kazdy ma swoje doswiadczenia.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 1 lut 2005, o 14:05 
-#
-#

o tym jaka pozycja jest najlepsza do wkładania tamponów najlepiej przekonaj sie sama:) w jednym poradniku dla dziewcząt pisze że masturbacja bardzo pomaga przy wkładaniu tamponów, ale nie próbowałam. jak będziesz to robić to staraj sie rozluźnić i nie napinać mięśni to wejdzie gładko. a jak będziesz używać za dużych tamponów to jasne że będzie cie to bolało, najlepiej zaczynać od tych średniej wielkości :razz: powodzenia i pozdroffka :wink:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 lut 2005, o 09:42 
-#
-#

Mam pytanko...piszecie ze dziewice tez mogą używać tamponów, ale widziałem kilka schematów blon dziewiczych w mądrych ksiązkach i wprawdzie do sie włożyć zawsze jakoś ale potem mozy byc problem z wyjęciem :egh:

Jak to jest ???

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 lut 2005, o 14:31 
-#
-#

Boto z reguły jest tak że tampon nie dochodzi do błony dziewiczej... chyba :D

Zresztą co za problem, przedziurawić i tyle (JOKE)

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lut 2005, o 19:00 
-#
-#

No o ile mi wiadomo ( troszeczkę z własnego doświadczenia :razz: ), tamponem owszem można sobie porzebić błone dziewiczą, ale trzeba się przed tym troszeczke pomęczyć :wink: ... jeżeli włożysz sobie tampon i zaczniesz go pchać niewiadomo jak daleko no to przebijesz sobie błonke, ale jak włozysz go na długość palca to nic ci nie pęknie. Tak przynajmniej ja uważam... jak sie myle to pisać :cool: ...

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 lut 2005, o 19:57 
-#
-#

tez mnie zapewniano ze tampon nie przerywa blony dziewiczej ale sa przypadki STRACILAM DZIEWICTWO Z TAMPONEM! :wink: POZDRAWIAM!

Kobieta
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lut 2005, o 00:31 
-#
-#

Cytuj:
STRACILAM DZIEWICTWO Z TAMPONEM!

Obrazek

To musiał być niezapomniany pierwszy raz...

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lut 2005, o 18:40 
-#
-#

zapewniam Cie, że następne "razy" były o wiele piękniejsze i juz nie z tamponem :wink: Alez mamy fajne tematy hehe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Trudne Pytania - Archiwum » Zdrowie i uroda - Archiwum