Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - jak złamać ręke?

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lis 2008, o 18:52 
-#
-#

Ale czy ręka wtedy napuchnie??????????????????

[ Dodano: Czw 13 Lis, 2008 ]
Cała_w_trawie napisał(a):
A ja wiem jak łatwo i szybko złamać rękę! Musisz sobie polać octem, przykryć czymś tak żeby ocen wchłonął w skórę i pieprznąć mocno o ścianę. Ocet zmiękcza białko, czyli kość od razu się łamie. Nigdy nie próbowałam, ale dużo razy o tym słyszałam.

Cytuj:
d) Powiedz do Całej_w_Trawie, Cała_w_Tratwie. Małe szanse przeżycia, ale metoda jak najbardziej skuteczna.

Ale ci się Wanisz żarcik trzyma :P Już taka brutalna nie jestem, żyć by dziewczyna żyła ;)

Ale czy ręka bardzo spuchnie???????????????? :razz:

Cała_w_trawie napisał(a):
A ja wiem jak łatwo i szybko złamać rękę! Musisz sobie polać octem, przykryć czymś tak żeby ocen wchłonął w skórę i pieprznąć mocno o ścianę. Ocet zmiękcza białko, czyli kość od razu się łamie. Nigdy nie próbowałam, ale dużo razy o tym słyszałam.

Cytuj:
d) Powiedz do Całej_w_Trawie, Cała_w_Tratwie. Małe szanse przeżycia, ale metoda jak najbardziej skuteczna.

Ale ci się Wanisz żarcik trzyma :P Już taka brutalna nie jestem, żyć by dziewczyna żyła ;)

Ale czy ręka bardzo spuchnie???????????????? :razz:

Ale czy ręka bardzo spuchnie???????? A jeżeli położymy coś na tym occie to długo ma leżeć to w co ma wsiąknąć ten ocet?????????????

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lis 2008, o 19:19 
-#
-#

GoBoss_malbork napisał(a):
Wanisz napisał:
wkładasz takie duuze mydło na zgięcie łokcia, obwiązujesz bandażem i idzeisz spać, rano sie budzisz i masz połamaną :) działa w 100% bezboleśnie

ale po co ci ocet? przy tym sposobie nie puchnie sam sie o tym przekonalem, to nie musi byc wcale duze mydlo. Może być byle nawet szare wazne zeby nie bylo uzywane napisz jakie masz w domu. Kiedys w to niewierzylem ale zrobilem glupi zart koledze na kolonii i... za kare rodzice musieli po mnie pojechac i mnie zabrac... wogole go nie bolalo tylko sie obudzil chcial sie napic podnosi reke patrzy a tu nic...

nie musi byc tez bandaz moze byc pasek, nitka jednak lepiej gdy to jest bandaz

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lis 2008, o 19:27 
-#
-#

Cytuj:
wkładasz takie duuze mydło na zgięcie łokcia, obwiązujesz bandażem i idzeisz spać, rano sie budzisz i masz połamaną :)

Ejj, tego to ja nie słyszałam ;P

Moim zdaniem najprościej, acz zdecydowanie nie całkiem bezboleśnie, jest nachlać się jak świnia i dać komuś zaopiekować się ręką. Najlepiej przełamać w stawie łokciowym- wyciągnąć rękę jak do pobierania krwi i potem do tyłu, żeby zewnętrzna powierzchnia ręki była zwrócona ku górze, k potem mocno uderzyć w staw. W sumie to nawet nie trzeba mocno, staw nie jest tak trudno przegiąć w druga stronę.

A właśnie, dodam jeszcze, że temat to temat i trzeba się go trzymać. Nie ma nic bardziej wkurzającego, niż czekanie na odpowiedź, a wszyscy piszą: "po co to? zwariowałaś"?
Nikogo nie obchodzi nasza prywatna opinia, trzymajmy się konkretów.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lis 2008, o 20:30 
-#
-#

Zdrowa jestes? Co to wogole za poroniony pomysł, zeby łamac sobie ręke z tak błachego powodu...

...no ale jesli juz musisz to tak jak ktos napisał, najlepiej się znieczulić i łapa w dzrzwi i gotowe.

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lis 2008, o 20:50 
-#
-#

Temat z października, ale 2007...

Zamykam.

Obrazek

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lis 2008, o 20:55 
-#
-#

Cytuj:
wkładasz takie duuze mydło na zgięcie łokcia, obwiązujesz bandażem i idzeisz spać, rano sie budzisz i masz połamaną :)

Ktoś mnie oświeci jak to niby ma działać? :shock:

Cytuj:
Najlepiej przełamać w stawie łokciowym

Przełamać w stawie? Że niby co ku**a? Że lepiej sobie uszkodzić staw niż złamać kość? Piszecie makabryczne rzeczy.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Technikalia - Archiwum » Kosz