Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 22 maja 2017, o 13:20 
-#
-#

Czy obstawianie meczów przez internet jest w Polsce legalne? Obstawialiście kiedyś mecze w sieci?

Mężczyzna
 Post Napisane: 24 maja 2017, o 13:09 
-#Moderator
-#Moderator

To zależy. W niektórych przypadkach są legalne, w innych nie, zależy od firmy itd.
Ja kiedyś miałem impuls, żeby postawić wszystko, co wtedy miałem na koncie (z 1200 zł) na to, że Radwańska odpadnie z Pironkową, jak prowadziła w IV rundzie French Open i przerwano mecz z powodu deszczu, ale jednak za małe miałem jaja. Ale generalnie nie obstawiam, za kiepską mam intuicję, a to wydaje się być uzależniające.

Kobieta
 Post Napisane: 27 maja 2017, o 16:15 
-#
-#

Jest kilka serwisów, na których można obstawiać legalnie, są to m.in. Totolotek, STS, czy Fortuna, na pozostałych to już ryzyko.

Mężczyzna
 Post Napisane: 8 lip 2017, o 20:10 
-#
-#

Jeżeli szukasz legalnego bukmachera i informacji jak obstawiać mecze, to zajrzyj na stronę: http://lepszykurs.pl/. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje. Na początek radzę nie obstawiać zbyt dużych sum.

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 sty 2018, o 12:12 
-#
-#

zoee8 napisał(a):
Jest kilka serwisów, na których można obstawiać legalnie, są to m.in. Totolotek, STS, czy Fortuna, na pozostałych to już ryzyko.

Poza nimi legalnie działają też forBET, LVBet, ETOTO i Milenium. Więcej chyba nie ma, przynajmniej na obecną chwilę. Tu http://www.bet-line.pl/bonusy-bukmacherskie.html natrafiłem na wpis o bonusach powitalnych u każdego z nich - niektóre są dość wysokie, choć całych kwot nie dostaje się od razu, trzeba najpierw obrócić ileś tam razy bonusem.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Sport