Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - efekt sztucznych rzęs

Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 22 paź 2016, o 18:00 
-#
-#

szukam dziewczyn, które używały produktu false lash wings, czy rzeczywiście efekt wygląda tak zdumiewająco jak piszą :)? niedługo mam ślub i właśnie mam dylemat czy spróbować zakupu, czy po prostu iść do kosmetyczki na zagęszczenie i wydłużenie rzęs ::F:

Kobieta
 Post Napisane: 26 paź 2016, o 14:45 
-#
-#

Trudne pytanie. Myślę, że po kosmetyczce efekt może być bardziej widoczny, ale obawiam się, że może to też sztucznie wygladać :/ A ta maskara http://lorealparis.pl/_pl/_pl/minisites ... index.aspx faktycznie ładnie rozczesuje i wydłuża rzęsy, ale efekt jest naturalny. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 paź 2016, o 19:06 
-#
-#

A czy myślałaś może do odżywce do rzęs Nanolash lub Miralash http://najlepszedlakobiety.pl/nanolash- ... zy-apteka/?

Kobieta
 Post Napisane: 16 lut 2017, o 09:58 
-#
-#

Bardzo podobają mi się sztuczne rzęsy, niestety to dużo kosztuje

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 lut 2017, o 09:54 
-#
-#

ja na szczęście z natury mam dużo długich rzęs ;)

Kobieta
 Post Napisane: 19 lut 2017, o 19:36 
-#
-#

Ze swojej strony mogę Wam poradzić, żeby po codziennym demakijażu wziąć patyczek do ucha, zanurzyć go w olejku arganowym i przejechać po rzęsach. Stają się one mocniejsze i wyraźnie grubsze i dłuższe.

Kobieta
 Post Napisane: 25 lut 2017, o 15:32 
-#
-#

Nie powiedziałbym, że rzęsy zrobione przez kosmetyczkę wyglądają sztucznie. Ja robiłam
http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/kos ... ret-lashes i naprawdę wyglądały jak naturalne. Pani kosmetyczka z tego salonu idealnie dobrała długość i gęstość rzęs, a trzymały się przez miesiąc. Miałam spokój z ich modelowaniem, co rano kiedy spieszę się do pracy nie jest bez znaczenia.

Kobieta
 Post Napisane: 27 lut 2017, o 17:38 
-#
-#

Rzęsy wykonywane przez kosmetyczkę mogła wyglądac ładnie, bardzo naturalnie. Trzeba tylko trafic na dobra kosmetyczkę. Ja robiłam kilkanaście razy i mam zdecydowanie porównanie. Raz trafiłam do pseudo-profesjonalnego salonu i była masakra. Innym razem trafiłam do dziewczyny, która robi rzęski w domowych warunkach i efekt był super. To zalezy. Trzeba zrobic rozeznanie w terenie :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 maja 2017, o 14:38 
-#
-#

W Warszawie od jakiegoś czasu jest nowy salon https://www.facebook.com/Esthetic-Labor ... 0/?fref=ts warto go odwiedzić ze względu na wysoką jakość

Kobieta
 Post Napisane: 24 maja 2017, o 07:14 
-#
-#

Ja osobiście nigdy nie miałam robionych sztucznych rzęs, na szczęście mam swoje ładne i wystarczy dobry tusz i wyglądają ok :) ale moja koleżanka regularnie funduje sobie taki zabieg i muszę przyznać, że to super wygląda, ale tak jak już wyżej wspomniano to zależy od tego, kto robi :) Jej akurat dziewczyna u siebie w domu :)

Kobieta
 Post Napisane: 8 cze 2017, o 13:17 
-#
-#

Ja się zastanawiam nad sztucznymi. Latem nie musiałabym się malować.

Nie wybrano
 Post Napisane: 28 sie 2017, o 07:52 
-#
-#

Hej,
efekt sztucznych rzęs jest możliwy dzięki używaniu dobrych kosmetyków. Tutaj znalazłam ciekawy ranking, zobaczcie https://pieknojestwtobie.com/top-10-naj ... i-ranking/ na miejscu pierwszym jest rewelacyjny tusz do rzęs. Podkręca i wydłuża włoski, dając super efekt! Używam go od paru lat, jest niezastąpiony! Możecie przyjrzeć się pozostałym kosmetykom, dobre i znane firmy kosmetyków :)
Polecam

Kobieta
 Post Napisane: 6 lis 2017, o 09:33 
-#
-#

Ja polecam zabieg liftingu wraz z laminowaniem i botoksem natural lashes :) efekty są świetne

Mężczyzna
 Post Napisane: 7 gru 2017, o 13:13 
-#
-#

Sztuczne rzęsy nie wyglądają najlepiej, nie lepiej kupić jakąś odzywkę np Miralash i stosować i po prostu poprawić konycję swoich naturalnych rzęs?

Kobieta
 Post Napisane: 7 gru 2017, o 20:49 
-#
-#

ja generalnie lubię bardzo spektakularny efekt na rzęsach ale wolę dobrej jakości pogrubiający tusz bo na sztuczne kępki bym się nie zdecydowała, idea doczepiania sobie czegoś tak blisko oka mnie przeraża :D ale jak lubicie tak podkreślone rzęsy to z pierre rene jest bardzo fajny tusz, ten dokładnie https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/ ... sz-do-rzes i jedną wastwę stosuję na co dzień a jak zależy mi na efekcie wow, bardziej na wieczór to dwie są idealne tym bardziej, że o osypywaniu się czy rozmazywaniu nie ma mowy

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Zdrowie i uroda