Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Fryz na lato

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Fryz na lato
 Post Napisane: 15 kwi 2016, o 08:44 
-#
-#

Hej !
Od konca gimbazy-noszę długie włosy (do łopatek, zazwyczaj puszczam luzem, czasem spinam w kuca :grin: Lubię je bardzo, czasem mnie irytowały; czasem jednak odczuwam potrzebę odmiany. Tak w ogóle zastanawiam się czasem, czy chłopak powinien nosic długie hery? Mój Kumpel namawia mnie do ścięcia na 0, twierdzi, że to wzmacnia włosy i jest bardzo korzystne (aspekt praktyczny- wf, basen, gra w piłkę, przewiew dla głowy w ciepłe miesiące, skóra głowy odpoczywa, nie poci się, likwiduje przynajmniej czasowo łupież itp.).Strzygliście się tak, jezeli tak to jak wrazenia ? Co o tym sądzicie Panowie? :grin:

Kobieta
 Post Napisane: 9 lip 2017, o 08:55 
-#
-#

Proponuję Ci odwiedź stronę https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/f ... e_a10220/1 Bardzo mi się podobają te fryzury.Może w Twoim mieście jest ten salon to zrobisz sobie od razu fryzurę która się spodobała a jeśli nie to może skorzystasz chociaż z propozycji. Według mnie długa grzywka, zaczesana na bok i trzydniowy zarost to propozycja którą poleciłabym swojemu facetowi

Strona główna forum » Działy mniejsze » Męskie sprawy