Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Dylemat - czy robić osiemnastke?

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 19 gru 2010, o 11:37 
-#
-#

Witajcie. Moja osiemnastka już za pasem, a ja ciągle nie wiem czy robić impreze czy nie? Niestety z moich wszystkich znajomych to ja ide na pierwszy ogień, i nie moge nic od nikogo zgapić.
Z jednej strony chciałbym zrobić taką imprezke bo 18 urodziny ma sie raz w życiu... Pozatym skoro ja nie zrobie i nie pozapraszam ludzi, to boje się ze oni pozniej o mnie tez zapomną, a chciałbym być na paru takich imprezach. Marzyła mi sie jakaś osiemnastka tematyczna, ale.....
No właśnie ale. Nie mam za dużo koleżanek, które moglbym zaprosic, gora 5, a kolegów z 30.... i jaki jest sens robienia potupajki, skoro chłopaki będą pić, i ich 30 będzie sie ślinić do tych 5 biedaczek. A imprezy zeby się tylko za przeproszeniem zaj**ać raczej nie ma sensu robić. Chyba że byliscie na czysto męskiej osiemnastce i wyglądało to inaczej? Proszę doradźcie , podzielcie się swoim zdaniem!

Kobieta
 Post Napisane: 19 gru 2010, o 12:34 
-#Redaktor
-#Redaktor

jiahmal, napisał(a):
Z jednej strony chciałbym zrobić taką imprezke bo 18 urodziny ma sie raz w życiu...

Każde urodziny ma się raz w życiu ;).

Powinieneś sobie przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie czy chcesz osiemnastkę robić. I nie ze względu na jakieś późniejsze reimprezy, tylko czy masz na to zwyczajną ochotę. Jeśli nie, to sprawa prosta. Poza tym rzadko kiedy bywa tak, że jak ktoś nie robił swoich urodzin, to później nie jest zapraszany. Co innego, jeśli ktoś robił i nie zaprosił swojego dobrego znajomego, tu sprawa może wyglądać inaczej, ale jeśli nie było imprezy, to o co tutaj robić problemy?

Jeśli zaś odpowiesz sobie twierdząco, to możesz zajrzeć do tematu o osiemnastkach:
http://forum.nastek.pl/viewtopic.php?f=17&p=949060#p949060 - tego i paru innych. Na pewno znajdziesz jakąś inspirację ;).

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 gru 2010, o 12:59 
-#
-#

Gdybym nie chciał robić, tego tematu by wogóle nie było :wink: Bo ja chcę, tylko nie wiem czy to ma sens. Jeśli chodzi o te przyszłe imprezy, to jednak ma to duże znaczenie. Większość moich znajomych to koledzy z klasy. Chodzę do szkoły w innym mieście, a więc jestem dla nich dobrym towarzystwem jedynie w szkole, bo po godzinach oni mają swoje własne grupy których ja nie znam i do których nie należe, i w takim właśnie układzie mogliby poprostu o mnie nie pomyśleć, a myśle że jeśli ja robie impreze i kogoś zapraszam jest to automatycznie przypomnienie o sobie, żeby być również zaproszonym :smile:

Kobieta
 Post Napisane: 19 gru 2010, o 13:47 
-#
-#

Hm... Nie no jeśli chcesz, to racja że warto zrobić impreze.
A może spróbuj zgadać się z jakimś kumplem/koleżanką która ma 18nastkę blisko Twojej i zróbcie imprezę razem. Większość gości to wspólni znajomi i paru innych. U nas przynajmniej się tak robi.
A jeśli nie, to nie wierzę że znasz tylko 5 dziewczyn. A nawet jeśli, to faktycznie bez sensu robić imprezę z pięcioma dziewczynami.
Jak nie wypali '' wspólna '' impreza to zaproś kolegów do baru i po prostu zapijcie dyńki w męskim towarzystwie. Zróbcie może obchód klubów, czy co. Tam zawsze znajdą się dziewczyny ;)

Kobieta
 Post Napisane: 19 gru 2010, o 19:00 
-#
-#

Ja z perspektywy czasu uważam, że nie warto robić 18stki. To jest taka sama impreza jak każda inna, a na swojej imprezie Ty jesteś za wszystko odpowiedzialny, musisz dbać o to, żeby goście się dobrze bawili, po wszystkim musisz posprzątać, wiele osób samo przygotowuje jedzenie, dostajesz lanie, taka impreza to duże koszta, a prezenty zazwyczaj dostaje się marne. Straty są większe niż zyski, aczkolwiek ja tam swojej 18stki nie żałuję :)

"A postrzegam ją [kobietę] jako lepszą część ludzkości, której mimo wszystko wiedzie się na świecie gorzej(...). Cokolwiek robią kobiety, muszą robić to dwa razy lepiej niż mężczyźni, by zostało to ocenione choć w połowie tak samo dobrze"

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 mar 2017, o 12:02 
-#
-#

Dokładnie, ja nie robiłem swojej 18-stki i nie żałuje byłem właśnie na paru różnych 18-stkach i tak średnio było a właśnie imprezowicz i jego rodzice biegali za wszystkimi i ciągle upominali. A wynajęcie takiej sali z dj to koszt który na bank ci się nie zwróci wiec nie masz co liczyć lepiej zrobić torcik dla rodziny bo oni dają najwiecej a dla kumpli to ew wypad na jakieś piwo jak ja zrobiłem :P

Kobieta
 Post Napisane: 30 mar 2017, o 12:52 
-#
-#

Ja miałam taką kameralną imprezkę, ale fajnie było. Najbliższa rodzina, chłopak i kilka koleżanek. Nie miałam potrzeby wydawać pieniędzy na wielką bibę ;p

Kobieta
 Post Napisane: 6 cze 2017, o 13:58 
-#
-#

Ja nie miałam imprezy, ale nie czułam z tego powodu żalu.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka