Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Hobby

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Re: Hobby
 Post Napisane: 7 sty 2013, o 20:24 
-#
-#

Mym hobby jest tak zwane ostre koło. Ostre koło to rower posiadający jedno przełożenie i nie mający wolnobiegu, czyli kiedy jedziesz to musisz pedałować. Wsiadając na taki rower trzeba umieć na nim jeździć - inny styl jazdy. Rowery na "ostro" były wykorzystywane w kolarstwie szosowym, do czasów wynalezienia przerzutek, i do obecnych czasów są używane w kolarstwie torowym. Ostre koło zostało "wprowadzone" na ulice w latach 70 przez nowojorskich kurierów którzy potrzebowali bezawaryjnych maszyn do pracy. Od tego czasu kultura ostrego rozeszła się na cały świat.
Teraz o mnie:) Na ostrym jeżdżę od roku, zaczeło się od tego że potrzebowałem roweru na dojazdy do szkoły. Zawsze podobały mi się stare kolarzówki, i byłem nastawiony na ten typ roweru. Wujek(wielki maniak rowerowy) gdy dowiedział się o moich planach, opowiedział mi o ostrym. Po obeznaniu w tym temacie, planowałem taki pojazd zakupić. Bo miesięcznych poszukiwaniach udało mi się dorwać taki rower w niskiej cenie:). Gdy do mnie przyjechał kurier, odebrałem rower i za 30min z rozłożonym rowerem stałem pod blokiem:). Po pierwszej jeździe pokochałem ten rodzaj przełożenia w rowerze, płynność, wyczucie no i prędkość. Na takim pojeździe stajesz się jednością z rowerem.
Szybko uzależniłem się od ostrego :). Jeżdżę prawie codziennie( jedynie nie jeżdżę jeśli jest lód na drogach).
Oprócz tego interesuje się jeszcze: sztuką(głownie grafika i projektowanie) fotografia i japońskimi autami:)

Kobieta
 Post Napisane: 7 sty 2013, o 22:31 
-#
-#

Zbieram zdjęcia rodzinne :)

Kobieta
 Tytuł: Hobby
 Post Napisane: 20 mar 2017, o 21:07 
-#
-#

Moim hobby jest podróżowanie i zwiedzanie świata, poznawanie nowych kultur i ludzi. Moim problemem jest natomiast paniczny strach przed lataniem samolotami a niestety w dalszych podróżach to najlepszy środek transportu. Trafiłam ostatnio w sieci na ten artykuł http://dziennikturystyczny.pl/2016/12/5-rzeczy-dzieki-ktorym-twoj-lot-bedzie-udany/. Myślicie, że zastosowanie się do tych rad coś pomoże ?

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 kwi 2017, o 19:43 
-#
-#

Moim hobby jest siatkowka. Kiedy tylko moge - to chodze na mecze mojej ukochanej druzyny (takze na wyjazdy), a mianowicie ONICO AZS Politechnika Warszawa. Sledze na biezaco wszelakie informacje i newsy tematyczne, np wczoraj trenerem AZSu zostal znany sportowiec i trener - Stéphane Antiga! Taaa, wielkie WOW, prawda?! To co, dzieki niemu, druzynie oraz sponsorowi - Onico ( http://onico.pl/csr ) - za rok AZS ma MP jak nic!

Kobieta
 Post Napisane: 14 kwi 2017, o 12:19 
-#
-#

Moje hobby to spawanie, jestem mistrzem spawalnictwa.

Kobieta
 Post Napisane: 21 kwi 2017, o 10:55 
-#
-#

Moim hobby jest bieganie :)

Kobieta
 Post Napisane: 24 kwi 2017, o 10:25 
-#
-#

Ja praktycznie nie rozstaję się z ołówkiem, moim hobby jest rysowanie.

Kobieta
 Post Napisane: 27 kwi 2017, o 23:37 
-#
-#

Ja bardzo lubię grafikę komputerową i każda wolną chwilę spędzam w Photoshopie. Kupilam nawet oryginalny program w sklepie kluczsystem, bo wiem że bardzo mi sie przyda.

Nie wybrano
 Post Napisane: 5 maja 2017, o 17:49 
-#
-#

Każdy ma swoje hobby, jednak wiele osób nie ma czasu by je praktykować, co jest w obecnych czasach smutne, dlatego polecam zapoznać się z blogiem http://krolczasu.pl/blog/jak-planowac-dzien/ który uczy co robić, by mieć więcej czasu

Kobieta
 Post Napisane: 9 maja 2017, o 15:24 
-#
-#

Zawsze lubiłam sport, bieganie, pływanie, piłka, rolki itd., a w tym roku zainteresowałam się jeszcze squashem, chodzę do Squash Parku w Wieliczce na treningi :)

Kobieta
 Post Napisane: 7 cze 2017, o 14:40 
-#
-#

A ja mam dość proste hobby, ale lubię je i nie zamierzam z niego zrezygnować - jest to Electronic beats muza :) Gdy wchodzę na tę stronę http://www.electronicbeats.net/pl/ to od razu mam lepszy humor :)

Kobieta
 Post Napisane: 8 cze 2017, o 07:15 
-#
-#

Warto stale rozwijać swoje hobby, na przykład czasem trzeba oderwać się od lektury, by poćwiczyć inne rejony mózgu;-) Ostatnio w tym poradniku: https://sprzedajemy.pl/poradnik/10-najp ... ch-art2367 znalazłam kilka fajnych podpowiedzi w co można zagrać, zawsze lubiłam jengę i koncept, ale time's up też jest bardzo fajny.

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 cze 2017, o 20:55 
-#
-#

ja kocham rowery, od bmx przez górale itd extra sie jezdzi, wykorzystuje sezon zawsze na maksa, teraz też kupiłem nowy nabytek rower raleigh Rodzice to się smieja ze wiecej na rowerze jestem niz w domu, ale dobrze miec pasje nie

Kobieta
 Post Napisane: 2 lip 2017, o 08:12 
-#
-#

a nie myśleliście żeby te pasje przekuć w zarabianie :)? w sumie ponoć na wszstkim się da zarobić.. trezba mieć tylko pomysł :) ja się tak właśnie przymierzam.. ale zanim sie podzielę to chce miec znak towarowy gotowy :)

Kobieta
 Post Napisane: 13 lip 2017, o 15:31 
-#
-#

Ja bardzo lubie grafikę komputerową i tworzę coś w wolnych chwilach. Kupiłam sobie też pełną wersje programu photoshop w sklepie kluczsystem i teraz umiem już coraz więcej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park