Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Hobby

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Re: Hobby
 Post Napisane: 7 sty 2013, o 20:24 
-#
-#

Mym hobby jest tak zwane ostre koło. Ostre koło to rower posiadający jedno przełożenie i nie mający wolnobiegu, czyli kiedy jedziesz to musisz pedałować. Wsiadając na taki rower trzeba umieć na nim jeździć - inny styl jazdy. Rowery na "ostro" były wykorzystywane w kolarstwie szosowym, do czasów wynalezienia przerzutek, i do obecnych czasów są używane w kolarstwie torowym. Ostre koło zostało "wprowadzone" na ulice w latach 70 przez nowojorskich kurierów którzy potrzebowali bezawaryjnych maszyn do pracy. Od tego czasu kultura ostrego rozeszła się na cały świat.
Teraz o mnie:) Na ostrym jeżdżę od roku, zaczeło się od tego że potrzebowałem roweru na dojazdy do szkoły. Zawsze podobały mi się stare kolarzówki, i byłem nastawiony na ten typ roweru. Wujek(wielki maniak rowerowy) gdy dowiedział się o moich planach, opowiedział mi o ostrym. Po obeznaniu w tym temacie, planowałem taki pojazd zakupić. Bo miesięcznych poszukiwaniach udało mi się dorwać taki rower w niskiej cenie:). Gdy do mnie przyjechał kurier, odebrałem rower i za 30min z rozłożonym rowerem stałem pod blokiem:). Po pierwszej jeździe pokochałem ten rodzaj przełożenia w rowerze, płynność, wyczucie no i prędkość. Na takim pojeździe stajesz się jednością z rowerem.
Szybko uzależniłem się od ostrego :). Jeżdżę prawie codziennie( jedynie nie jeżdżę jeśli jest lód na drogach).
Oprócz tego interesuje się jeszcze: sztuką(głownie grafika i projektowanie) fotografia i japońskimi autami:)

Kobieta
 Post Napisane: 7 sty 2013, o 22:31 
-#
-#

Zbieram zdjęcia rodzinne :)

Kobieta
 Tytuł: Hobby
 Post Napisane: 20 mar 2017, o 21:07 
-#
-#

Moim hobby jest podróżowanie i zwiedzanie świata, poznawanie nowych kultur i ludzi. Moim problemem jest natomiast paniczny strach przed lataniem samolotami a niestety w dalszych podróżach to najlepszy środek transportu. Trafiłam ostatnio w sieci na ten artykuł http://dziennikturystyczny.pl/2016/12/5-rzeczy-dzieki-ktorym-twoj-lot-bedzie-udany/. Myślicie, że zastosowanie się do tych rad coś pomoże ?

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 kwi 2017, o 19:43 
-#
-#

Moim hobby jest siatkowka. Kiedy tylko moge - to chodze na mecze mojej ukochanej druzyny (takze na wyjazdy), a mianowicie ONICO AZS Politechnika Warszawa. Sledze na biezaco wszelakie informacje i newsy tematyczne, np wczoraj trenerem AZSu zostal znany sportowiec i trener - Stéphane Antiga! Taaa, wielkie WOW, prawda?! To co, dzieki niemu, druzynie oraz sponsorowi - Onico ( http://onico.pl/csr ) - za rok AZS ma MP jak nic!

Kobieta
 Tytuł: Hobby
 Post Napisane: 14 kwi 2017, o 12:19 
-#
-#

Moje hobby to spawanie, jestem mistrzem spawalnictwa.

Kobieta
 Post Napisane: 21 kwi 2017, o 10:55 
-#
-#

Moim hobby jest bieganie :)

Kobieta
 Post Napisane: 24 kwi 2017, o 10:25 
-#
-#

Ja praktycznie nie rozstaję się z ołówkiem, moim hobby jest rysowanie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park