Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 17 lut 2017, o 13:56 
-#
-#

Mi kamień ogólnie bardzo się podoba, trzeba tylko przemyśleć czy nie zmniejszy wnętrza. Zarówno wizualnie jak i w rzeczywistości, bo wiadomo, że tapeta na przykład ma kilka milimetrów grubości, a kamień trochę będzie "odstawał". Ja akurat jestem zdania, że jeśli mamy jakieś problemowe wnętrze to warto zgłosić się do profesjonalistów, którzy naprawdę potrafią wpaść na takie rozwiązania, jakie nam nie wpadłyby nigdy do głowy. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam zajrzeć tutaj: http://perfectspace.pl/architekt_wnetrz_warszawa/, warto przejrzeć projekty bo naprawdę robią wrażenie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 24 lut 2017, o 10:40 
-#
-#

Kamień jest piękny! Z drewnem czy białymi meblami. Wprawdzie w salonie tak nie mam, ale tak wygląda u mnie kuchnia. Jestem zachwycona nią, a jak wiadomo kuchnia jest dumą dla każdej dobrej gospodyni :D

Nie wybrano
 Post Napisane: 28 lut 2017, o 14:56 
-#
-#

Mnie najbardziej dla dziecka podoba się właśnie ta fototapeta Obrazek , wydaje mi się, że koja córeczka, ucieszy się z odnowionego pokoju. Tym bardziej, że to jej ulubiona postać z bajki :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 kwi 2018, o 01:43 
-#
-#

Mnie kamień na ścianach nie do końca przekonuje, ale może dlatego, że uwielbiam wnętrza w stylu art-deco a do nich kamień nie za bardzo pasuje. Nie wiem, czy wiecie o jakim stylu we wnętrzach pisze i jak wyglądają takie wnętrza. Jeśli nie, to polecam zerknąć tutaj https://www.dulux.pl/pl/artykuly/wnetrz ... u-art-deco

Kobieta
 Post Napisane: 16 kwi 2018, o 16:14 
-#
-#

Możliwości jest dużo,choćby coś takiego:
Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park