Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Własny biznes

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: Własny biznes
 Post Napisane: 31 gru 2016, o 18:44 
-#
-#

Ja też obawiam się wielu formalności związanych z prowadzeniem firmy.
Znajomi, którzy swoje biznesy mają mówią, że dużym ułatwieniem jest dla nich taki program do faktur

Nie wybrano
 Post Napisane: 11 sty 2017, o 12:06 
-#
-#

Trzeba działać nic się nie bać, dofinansowanie z UNI czeka ! :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 11 sty 2017, o 21:50 
-#
-#

Jest to bardzo trudne. Trzeba być pewny, że ma się dobry pomysł i być gotowy poświęcić wiele czasu na rozwój.

Kobieta
 Post Napisane: 14 sty 2017, o 00:27 
-#
-#

Koszty prowadzenia działalności rzeczywiście mogą przerażać. Są jednak sposoby, jak je ograniczyć. Księgowość online to świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy https://wfirma.pl/?ref=e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7 To świetna propozycja.

Kobieta
 Post Napisane: 29 sty 2017, o 19:45 
-#
-#

Tak jak w temacie, dobry pomysł to podstawa! Ja od początku zakładając biznes, wiedziałem że będę miał zapotrzebowanie na to co będę chciał robić. A mianowicie kupiłem podnośnik teleskopowy i od momentu gdy odebrałem podnośnik zlecenia zaczęły się sypać z gminy, prywatnych firm lub osób, co chwile, ktoś potrzebował podnośnika. Wiedziałem o tym, bo wcześniej pracowałem u prywaciarza, który płacił mi marne grosze jako operatorowi podnośnika, a sam zbijał ogromną kasę. Teraz sam jestem sobie szefem i zarabiam.

Usuwam link - endriu

Mężczyzna
 Post Napisane: 12 lut 2017, o 19:58 
-#
-#

Zanim otworzycie działalność dobrze wszystko przemyślcie i przygotujcie się do tego. Dobry pomysł, to połowa sukcesu. Zastanówcie się jak będziecie prowadzić księgowość. Jaka reklama będzie najskuteczniejsza. Warto ograniczyć na początku koszty do minimum. Ja księgowość prowadzę sam. Wspieram się programem afaktury.pl i dzięki temu daję radę. Jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i dostosowany do najnowszych wymogów. Z reklamy wybrałem fanpage, bo ten sposób jest nie tylko darmowy, ale też skuteczny.

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 lut 2017, o 06:38 
-#
-#

Niestety prowadzenie własnej firmy jest naprawdę bardzo trudne. Mam kolegę i koleżankę, którzy się tym zajmują i naprawdę nie jest łatwo. Tylko z pozoru wydaje się, że jest to praca marzenie, ponieważ sami dla siebie jesteście szefami, ale tak naprawdę to ciężka harówa dzień w dzień często po kilkanaście godzin na dobę. No i też nie wiadomo czy firma wypali czy nie będziecie dokładać do interesu

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Problemy młodych