Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 20 sty 2014, o 12:17 
-#
-#

Cześć! Pewnie kojarzycie mnie z niedawno dodanego tematu. No mniejsza z tym. Piszę od tygodnia z dziewczyną rok starszą ode mnie. ( mam 16 lat). Rozmowa z nią na fb była dla mnie przyjemnością bo czułem, że nie rzucam grochem o ścianę. Miałem wrażenie, że odczuwa to samo, udzielała się w dialogu. Spotkałem się z nią w szkole. Chciałem ją zaprosić na kawę ale była z nią jakaś koleżanka a, że nie miałem planu B na rozmowę więc trochę to spaliłem. Napisałem jej, że pszepraszam, że tak zmarnowałem rozmowę, jej czas :P Wiecie zagrałem trochę zbitego psa :D. No cóż w sobotę pisałem z nią o 23:30 i spytałem się czy umówimy się na kawę. Powiedziała, że nie pija kawy. Spytałem czy się w ogóle by ze mną umówiła. Nie odpisywała przez parę minut i spytałem czy jest. Odpisała "Jestem. No luz" . No i nie wiem czy te "no luz" znaczyło, że się ze mną umówi? Od niedzieli do teraz w ogóle nie odpisuje. No nie powiem, że jestem zawiedziony :/ Nawet jak parę razy była dostępna- nie odpisywała. A może gdzieś wyjechała ? :( Sam nie wiem co o tym myśleć. A Wy co o tym myślicie :P ? Co teraz robić ? Czekać ?

Zmieniam tytuł, ogarnij regulamin. // Cytryn.

Wolność zabija, tak samo jak jej brak! "

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 sty 2014, o 13:26 
-#
-#

A czemu mnie podpiszesz się pod ostatnim tematem?

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 sty 2014, o 13:49 
-#
-#

Nie wiem o co ci chodzi :P

Wolność zabija, tak samo jak jej brak! "

Kobieta
 Post Napisane: 20 sty 2014, o 15:25 
-#
-#

Jak dla mnie sprawa jest jasna, nie jest zainteresowana. Ale to "no luz" na poważną propozycję spotkania to raczej taka trochę głupkowata odpowiedź i ja poczułabym się olana przez takiego kogoś. Pytam kogoś normalnie o spotkanie, a ten mi z jakimś luzem wyjeżdża. Wiem, że to potoczne, ale mimo wszystko. Ja bym odpuściła albo jeśli bardzo Ci zależy to odezwij się dopiero za jakiś czas.

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 sty 2014, o 17:27 
-#
-#

@Eldi, tylko,że to nie była normalna propozycja spotkania. Chłopak zachował się jak niedojrzały i niepewny siebie "facet".
Autorze, nie pisz do dziewczyn takich bzdur, nie przepraszaj za byle co.
Najważniejsze, jeżeli w przyszłości będziesz się umawiał z kobietą to używaj zdań twierdzących,
o wiele bardziej pewnie to zabrzmi np: Spotkajmy się... (miejsce,data,godz), dasz radę? Nic trudnego, dziewczyna Cię nie zje;) Powie tak lub nie albo wymyśli 1000 powodów, żeby się nie spotkać.
Polecam takie sprawy nie załatwiać przez fb (nie widzisz/słyszysz wtedy reakcji drugiej osoby). Koniec tematu (proste?). Z tą dziewczyną proponuję sobie odpuścić.

Mężczyzna
 Post Napisane: 29 sty 2014, o 21:17 
-#
-#

A powiedzieć w szkole nie mogłeś? Nic dziwnego, że nie była zainteresowana jak stać Cię tylko na pisanie na facebooku.

Nie wybrano
 Post Napisane: 30 sty 2014, o 23:32 
-#
-#

podstawowe błędy, synu.. facebook ma służyć tylko do umawiania spotkań! dajesz dziewczynie do wyboru dwa terminy, gdy oba jej "nie pasują" znaczy, że nie jest zbytnio zainteresowana i robisz krok w tył..

Post Napisane: 30 sty 2014, o 23:45 

Elodi napisał(a):
Jak dla mnie sprawa jest jasna, nie jest zainteresowana. Ale to "no luz" na poważną propozycję spotkania to raczej taka trochę głupkowata odpowiedź i ja poczułabym się olana przez takiego kogoś. Pytam kogoś normalnie o spotkanie, a ten mi z jakimś luzem wyjeżdża. Wiem, że to potoczne, ale mimo wszystko. Ja bym odpuściła albo jeśli bardzo Ci zależy to odezwij się dopiero za jakiś czas.

Podpisuję się pod tym.

Jeżeli umawiasz się z kimś na kawę a ktoś Cię zlewa to jest to zwykłe lekceważenie i nie dawaj sobą tak pomiatać.

Przede wszystkim zastanów się, czy chcesz spędzać czas z osobą, która w taki lekceważący sposób Cię traktuje.

Kobieta
 Post Napisane: 31 sty 2014, o 02:57 
Carewna

Weź Ty, kurde, tyle fajnych, inteligentnych i ciekawych dziewczyn angażujących się w rozmowy jest na świecie, a Tyś się uparł na jakiegoś gimbusa, co odpisuje ludziom "eheheh no luz". Aim higher. -_-

Mężczyzna
 Post Napisane: 31 sty 2014, o 06:14 
-#
-#

Wydaję nakaz zaprzestania narzucania się tej dziewczynie, ::F: . Spaliłeś wasz moment, co nie znaczy że ona też nie jest winna, ale nie martw się, bo ile dziewczyn, tyle momentów, tyle szans na potencjalny związek. Próbuj dalej, poznawaj to inne dziewczyny, a nie myśl o związkach z płcią przeciwną typową mentalnością tunelową gdzie widać tylko jedno źródło światła. Co mam na myśli? Przestań ustawiać kobiet na piedestale na samym początku, przede wszystkim jeśli niczym swoją osobą tobie nie udowodniły. Pomyśl o tym na prostym przykładzie: czy powinno bardziej Ci zależeć na kumplu który Ciebie olewa czy na tym który w każdej chwili Ciebie wysłucha? Podobnie można porównać to do związków z płcią przeciwną. Zacznij zwracać uwagę na rzeczy które mają największe znaczenie między innymi zrozumienie, cierpliwość czy zaufanie. Ta dziewczyna niczym nie zademonstrowała sobą, przynajmniej według mnie, oraz zwyczajnie pouczyła Ciebie po ziomalsku kiedy ty po długim zastanowieniu jak napisać do niej, odważyłeś się ją zaprosić na kawę. Być może na początku na coś się zapowiadało, ale widocznie przeminęło z wiatrem. Z resztą myśl co chcesz, ale uważam że nie warto dalej drążyć w to.

Kobieta
 Post Napisane: 31 sty 2014, o 11:21 
-#
-#

Skoro nie odpisuje to nie chce się z Tobą spotkać, to chyba logiczne...

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Uczucia