Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Szkoła językowa czy korepetycje?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 2 lut 2015, o 20:20 
-#
-#

Korepetycje, dużo filmów po angielsku, dużo słuchania języka i systematyczność. Warto także np. przez livemocha zapoznać jakiś znajomych i z nimi pisać.

Kobieta
 Post Napisane: 3 lut 2015, o 11:09 
-#
-#

Najlepszym sposobem na naukę języka obcego jest po prostu samozaparcie i mocna motywacja. Z korepetycji i szkoły językowej to ja po prostu polecam coś takiego jak mianowicie korepetycję bo w trakcie godziny możemy bardzo dobrą rozmowę przeprowadzić z naszym nauczycielem/korepetytorem. Warto też na własną rekę po prostu jakoś uczyć się słówek 10 lub 20 dziennie.

Kobieta
 Post Napisane: 24 lut 2015, o 19:06 
-#
-#

Tak korepetycje zdecydowanie lepsze tak przynajmniej 2 razy w tygodniu najlepiej to sobie poszukać jakiegoś studenta co zapewne chce sobie dorobić i dla niego będzie się każdy koszt liczył. DOdatkowo jeszcze samemu trenować język przez tak około 1 godzinę dziennie i będzie bardzo okej wtedy. Wiem, że systematyczność najwazniejsza

Kobieta
 Post Napisane: 26 kwi 2015, o 19:57 
-#
-#

Pewnie zależy kto co lubi, jednym bardziej pewnie będą pasowały korki, innym szkoła językowa. Dla tych co lubią pracować w grupie to raczej druga opcja bardziej się spodoba, ja się zdecydowanie do takich zaliczam :)

Kobieta
 Post Napisane: 27 maja 2015, o 11:27 
-#
-#

A korzystał ktoś z Was z niebieskich fiszek? Ja bardzo często po nie sięgam i w sumie to dzięki temu mogę powiedzieć, że moje słownictwo jest na wysokim poziomie. Szkoła językowa to jedno, ale fajnie jeśli chodzisz na zajęcia i masz okazję się wykazać znajomością wielu tematów/słów.

Mężczyzna
 Post Napisane: 28 maja 2015, o 11:18 
-#
-#

Zdecydowanie korepetycję, ale nie w grupie tylko indywidualnie.

Kobieta
 Post Napisane: 28 maja 2015, o 21:21 
-#
-#

Ja korzystam z fiszek :) Obrabiam już trzeci zestaw. Metoda fajna i bardzo przyjemna :) Niebieskie pudełko? Chyba mi to coś mówi - wydawnictwo cztery głowy?
Polujesz na rabaty tygodnia :) ?

[Dodano]

Jeśli chciałby ktoś spróbować, dzisiaj może kupić jeden z dowolnych zestawów za -40%!!! Nie zostało wiele czasu, ale może zdążycie. Ja już upolowałam coś dla siebie: http://www.fiszki.pl/urodziny

Kobieta
 Post Napisane: 20 cze 2015, o 01:42 
-#
-#

W przypadku nauki języka obcego, najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie współpraca z native speakerem, mi dużo pomógł również zeszłorocznych, intensywny kurs organizowany przez http://www.wsb.pl - dostałam dużą dawkę wiedzy i praktycznych ćwiczeń.

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 cze 2015, o 09:19 
-#
-#

Ja tak naprawdę, to nauczyłem się języka angielskiego sam w domu oglądając filmy z napisami. Wcześniej znałem sporo słówek, ale jakoś nie potrafiłem ich wyłapać z rozmowy.

Kobieta
 Post Napisane: 20 cze 2015, o 17:31 
-#
-#

Saba01 - ja już nałogowo sprawdzam co mają w promo z niebieskimi fiszkami, a czego nie mam ja, w swojej kolekcji :D

Mattuk - dlatego żeby zabrać się za filmy, fajnie jeśli masz podstawę w formie słownictwa. Zerknij na fiszki rzeczywiście, może to będzie tez dobra metoda dla Ciebie :)

Kobieta
 Post Napisane: 13 sie 2015, o 10:56 
-#
-#

Chodziłam na korki, ale niewiele się nauczyłam. MOże moja nauczycielka studentka nie potrafiła uczyć... ale w końcu mama powiedziała, że zapłaci mi za kurs tylko żebym sobie sama znalazła jakąś szkołę. Poszłam tam gdzie chodzi już moja kumpela, do Akademii Językowej w Gdyni. Wcześniej jak miałam z anglika 3, może 4 tak teraz same 5 i 5- dostaje :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 18 sie 2015, o 14:28 
-#
-#

fiszki zdecydowanie pomagają. moja korepetytorka mi to poleciła.

Kobieta
 Post Napisane: 12 wrz 2015, o 11:44 
-#
-#

Nie każdy potrafi uczyć się w grupie, jestem tego najlepszym przykładem. Mogę Wam polecić szkołę http://www.luckyluke.edu.pl - prowadzą kursy indywidualne, na terenie dużych miast nie pobierają opłat za dojazd lektora na zajęcia. Myślę, że warto rozważyć taką opcję.

Kobieta
 Post Napisane: 28 wrz 2015, o 09:52 
-#
-#

zależy jak kto się czuje lepiej, w szkole zawsze inaczej a korepetycje są dla nieśmiałych

Kobieta
 Post Napisane: 7 paź 2015, o 11:35 
-#
-#

Ja zapisałam się do szkoły językowej http://englishyes.pl/ , bardzo się cieszę, że tak zrobiłam, bardzo dużo rozmawiamy więc tak czy inaczej musiałam się odważyć otworzyć buzię i coś powiedzieć, dzięki temu w końcu się przełamałam i myślę, że najgorsze za mną, najważniejsze to nie wstydzić się mówić. Poza tym dużo czytam po angielsku i oglądam filmiki. Mam nadzieję, że szybko nadrobię braki z młodych lat :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Nauka