Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Studiować czy pracować

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 23 sie 2017, o 12:55 
-#
-#

Wybór jest prosty - studiować... i pracować. Głównie z dwóch względów - po pierwsze mnie na przykład nie było stać na to żeby tylko się uczyć z porstego powodu - nie miałabym się za co utrzymać, a po drugie jeśli już na studiach zdobywamy jakieś doświadczenie i obycie w pracy, nawet jeśli nie do końca jest ona ściśle związana z naszym kierunkiem, to później bardzo procentuje to w przyszłości - naprawdę. Ja wybrałam studia bezpieczeństwo narodowe i pracowałam cały czas, najpierw nie w zawodzie a później już trochę bardziej i jestem bardzo z tego zadowolona i dumna :) Grunt to też wybrać sobie taką uczelnię, która nie będzie tego utrudniała. Polecam spojrzeć sobie na wsb.pl bo oni tam właśnie o tym piszą i jak się okazało nie były to tylko jakieś puste obietnice. A jakby ktoś był zainteresowany bardziej samym kierunkiem to tutaj: http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/bezpieczenstwo-narodowe można poczytać.

Kobieta
 Post Napisane: 5 wrz 2017, o 07:35 
-#
-#

Zawsze można skorzystać z doradztwa zawodowego, które pomaga nam w podejmowaniu najskuteczniejszych decyzji zawodowych. A jeżeli się pracuje to warto dopasować studia mniej więcej pod naszą pracę - nie zawsze studenci pracują jako kelnerzy czy na kasie, więc czasem po prostu warto dobrać dla siebie odpowiedni kierunek studiów.

Kobieta
 Post Napisane: 19 wrz 2017, o 08:03 
-#
-#

A ja jeszcze myślę, czy nie warto byłoby np iść na jakieś tego typu darmowe szkolenie sprzedażowe, aby podnieść swoje kompetencje i po prostu zdobyć lepszą pracę. Bo sprzedawców to teraz poszukują w każdej firmie.

Kobieta
 Post Napisane: 21 wrz 2017, o 11:12 
-#
-#

Jesteś jeszcze młody i wszystko przed Tobą. Pracować będziesz do końca życia więc teraz należy z niego korzystać. Okres studencki to najpiękniejszy czas w życiu młodego człowieka.Mówię to z własnego doświadczenia.Mój syn studiował na http://studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/poznan/korzysci We wakacje jeździł do pracy do Londynu bo też o tym marzył.Praca nie była lekka i wracał umęczona.Teraz jest biznesmenem dzięki studiom MBA Poznań i bardzo jest zadowolony. Na prawdo warto.

Kobieta
 Post Napisane: 12 paź 2017, o 12:20 
-#
-#

Dlaczego nie jedno i drugie? Wiele osób tak robi i daje radę.

Kobieta
 Post Napisane: 18 paź 2017, o 16:44 
-#
-#

Rozwój jest bardzo ważny. Każdy inwestuje w siebie jak może i oczywiście chodzi na takie kursy które go interesują ,a ten jest całkiem ciekawy :) Jeśli chodzi o małopolskę to w Krakowie będą ciekawe szkolenia prowadzone przez soyer. Pierwsze terminy już w kwietniu dlatego warto się pospieszyć. Ich certyfikaty są niezwykle wartościowe, mnie pomogły zdobyc wymarzona prace. Tu ich oferta szkoleń http://www.soyer.edu.pl/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Nauka