Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Koniec wakacji, czas na zmiany!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 14 maja 2017, o 18:39 
-#
-#

jak ja tesknie za wakacjami ...

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 cze 2017, o 10:16 
-#
-#

endriu napisał(a):
Wiolka123 napisał(a):
dobry pomysł o tematach w języku obcym, pomogłoby nam to w praktycznym korzystaniu z języka obcego :):)

Faktycznie bardzo fajny pomysł, przynajmniej teoretycznie.
Obecnie wszystkie tematy są po polsku, a wielu osobom w żadnym stopniu nie pomogło to w korzystaniu z naszego ojczystego języka. :D

Ale pomysł wezmę pod uwagę, bo jest naprawdę dobry. Można by stworzyć anglojęzyczny dział. Minus jest taki, że na forum pojawia się sporo anglojęzycznego spamu (pisanego przez zagraniczne boty), a angielski tytuł jest w zasadzie niezawodnym wychwyceniem tego już na oko, bez wczytywania się. Tak że byłoby to utrudnienie dla moderatorów, ale... i tak rozważę i kto wie, może faktycznie wprowadzimy. :)

Jak się sprawa rozwinęła? Jestem ciekawy i czekam na odpowiedź :grin:

Kobieta
 Post Napisane: 22 cze 2017, o 14:29 
-#
-#

I ja chętnie podpytam. U mnie z tym zawsze problem.

Kobieta
 Post Napisane: 5 lip 2017, o 14:03 
-#
-#

w tym roku to u mnie zmiany będa na prawde spore... planuje w końcu otworzyć swój wyśniony wymarzony biznes!moje myśli zaprząta już teraz tylko nazwa firmy :)

Kobieta
 Post Napisane: 22 sie 2017, o 15:57 
-#
-#

U mnie praca wraca od września, teraz odstani weekend poza domem, w piątek wycieczka rowerowa ze znajomymi, rower biorę z wypożyczalni rowerów w Warszawie na WygodnyRower.pl bo swojego jeszcze sie nie dorobiłam,a le chyba zakupię coś konkretnego żeby móc jeździć nim do pracy bo teraz będe miec jakieś 3km

Kobieta
 Post Napisane: 29 sie 2017, o 23:49 
-#
-#

Ja mam pracę cały czas ale za to nie muszę wychodzić z domu żeby dużo zarobić. Polega ona na tym że rejestrujesz się na platformie MyLead , wybierasz program afiliacyjny , który polega na tym ,że zamieszczasz ogłoszenia na swojej stronie. Za każdy klik zarabiasz pieniądze a od 50 zł można zarobki wypłacać na konto. Sposób prosty i przyjemny

Kobieta
 Post Napisane: 26 wrz 2017, o 13:22 
-#
-#

Ciekawe macie te zawody. Warto faktycznie szybko zacynać pracę - czasem ludzie budza się po studiach i nagle szukają pierwszej pracy dopiero, a jednak chcieliby już też coś zarobić.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Nauka