Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 25 lis 2015, o 17:34 
-#
-#

Ja przyłączam się do pozytywnych wypowiedzi na temat English For You, bardzo poważnie szkoła podchodzi do realizowanych przez siebie kursów. Dla mnie najważniejszy jest sposób prowadzenia kursów. Same zajęcia dzielone są między lektorem polskim oraz native speakerem. Z jednej strony jest bardzo dużo komunikacji po angielsku, jednak z drugiej podbudowa w postaci zajęć z polskim lektorem od gramatyki. Pozytywnie wypadają fakultety, jest dużo dodatkowych konwersatoriów w fajnie zaprojektowanej kafejce English for You. Chce się tam biegać, terz jestem już u nich na kursie do FCE, mam nadzieję,że zdam ten egzamin

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 sty 2016, o 00:00 
-#
-#

fiolla napisał(a):
Ja przyłączam się do pozytywnych wypowiedzi na temat English For You, bardzo poważnie szkoła podchodzi do realizowanych przez siebie kursów. Dla mnie najważniejszy jest sposób prowadzenia kursów. Same zajęcia dzielone są między lektorem polskim oraz native speakerem. Z jednej strony jest bardzo dużo komunikacji po angielsku, jednak z drugiej podbudowa w postaci zajęć z polskim lektorem od gramatyki. Pozytywnie wypadają fakultety, jest dużo dodatkowych konwersatoriów w fajnie zaprojektowanej kafejce English for You. Chce się tam biegać, terz jestem już u nich na kursie do FCE, mam nadzieję,że zdam ten egzamin

Podobne zdanie, podobne wrażenia jeżeli chodzi o English for You

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 sty 2016, o 18:34 
-#
-#

Polecam dobry ranking szkół

www.szkolyjezykowe.zumi.pl/

Nie wybrano
 Post Napisane: 11 lut 2016, o 18:28 
-#
-#

Ranking to dodatkowe info co i jak

Kobieta
 Post Napisane: 11 maja 2016, o 09:55 
-#
-#

Dobra szkoła językowa to podstawa przy nauce języka, warto szukać takich z tradycjami, które są długo na rynku,skoro się tyle utrzymali to muszą mieć dobry poziom.

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 maja 2016, o 17:42 
-#
-#

Szkoły, które specjalizują się w angielskim to sprawa podstawowa przy wyborze szkoły językowej. Właśnie dlatego zdecydowała się na English for You, Bardzo ważne z punktu widzenia konwersacji okazały się dodatkowe warsztaty konwersacyjne prowadzone w kafejce English For You. Fajne miejsce z klimatem, gdzie spotkać mozna wielu Anglików i lektorów z USA. Pomaga to ogarnąć się z mówieniem.
Szkoła na pierwszym miejscu w rankingach szkół językowych

http://szkolyjezykowe.zumi.pl/

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 lip 2016, o 15:04 
-#
-#

Polecam Lang LTC na Niepodległości i Sokratesa na Ursynowie

Nie wybrano
 Post Napisane: 31 sie 2016, o 16:03 
-#
-#

Warto looknąć w rankingi

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 wrz 2016, o 16:35 
-#
-#

fiolla napisał(a):

Szkoła English For You jest rzeczywiście liderem w Warszawie jeżeli chodzi o kursy językowe

Kobieta
 Post Napisane: 29 wrz 2016, o 20:43 
-#
-#

a znacie jakieś ciekawe kursy dla starszych osób, chcę moją mamę namówić na zapisanie się na angielski ale ona ma super argument na nie, że tam tylko młodzi chodza, no i szukam czegoś własnie dla takich osób, było by jej raźniej, a przy okazji tez okazja do wyjścia do ludzi ;)

Kobieta
 Post Napisane: 30 wrz 2016, o 08:53 
-#
-#

jeżeli chodzi o kursy w stolicy to ja bym brała pod uwagę przede wszystkim lincolna, w Krakowie mega znana szkoła z super renomą, a teraz jakoś całkiem niedawno się w Warszawie otworzyli więc ja się zapisuję akurat teraz bo przygotowania do matury się przydadzą a mają taki intensywny kurs więc jestem pewna że na spokojnie sobie w maju do egzaminu będę mogła podejść

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 paź 2016, o 11:05 
-#
-#

W każdej szkole jest podział na wiek słuchacza, więc mama coś sobie dobierze

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 lis 2016, o 15:56 
-#
-#

Cięzko wyobrazić sobie naukę 15 latka i 40 latka ???

Nie wybrano
 Post Napisane: 10 sty 2017, o 14:00 
-#
-#

To różnie z tym bywa

Kobieta
 Post Napisane: 23 lut 2017, o 22:30 
-#
-#

w speak upie stworzyli grupę dla starszych osób, mama zadowolona bo w zasadzie tylko w jej wieku są tam osoby i nie czujee się dziwnie wśród nastolatków, wiadomo że z wiekiem coraz trudniej się nauczyć języka dlatego mają trochę wolniejsze tempo dostosowane do ich możliwości

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Nauka