Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 907 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 3 lip 2017, o 12:27 
-#
-#

Cytuj:
Spotkałem się z wieloma opiniami, że studia matematyczne "uczą myśleć" - wątpię, raczej mogą, przy odpowiednim podejściu, rozwijać tę zdolność u kogoś, kto już umie myśleć.
Natomiast są, jeszcze raz powtórzę, bardzo interesujące. Mogą stanowić wspaniałą przygodę intelektualną. Tylko pytanie, czy szukamy przygody, czy pewności zatrudnienia itd.

to jest chyba kluczowe - zarudnienie, w końcu czy nie po to dzie się na studia? Wybierać zgodnie ze swoimi predyspozycjmai, ale także perspektywami zawodowymi. Teraz nauki sciesłe są pożądane, ale też obszary zwiazane z turystyką, dietetyką czy budownictwem.

Nie wybrano
 Post Napisane: 4 lip 2017, o 14:11 
-#
-#

Każdy wie, iż ukończony kierunek studiów nie wystarczy aby zdobyć upragnioną pracę. Nieważne jakie studia wybierzemy to musimy pamiętać, żeby rozwijać swoje umiejętności w trakcie trwania studiów. Odbycie kilku praktyk, staży pozwoli zdobyć doświadczenie, które ze strony przyszłych pracodawców jest cenną zaliczką u młodego pracownika. Warto też poszukać sobie pracę, którą będziemy mogli połączyć z nauką. Jeśli wybierzemy taki kierunek rozwoju, to każdy kierunek studiów pozwoli nam zdobyć pracę.

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 lip 2017, o 17:52 
-#
-#

No prawda, ze socjologów i pedagogów to się porobiło, a ścisłych brakuje. Dietetyka to rzadki kierunek, czego w ogóle nie rozumiem, bo zapotrzebowanie rośnie, mamy śmieciowe żarcie, mało czasu na gotowanie i jedzenia nawet, coraz więcje oósb ma zaburzenia odzywiania, nie tylko nadwagę. W necie pełno \"porad", czesto jedne przeczą drugim, więc rofesjonaliści w tej materii są potrzebni!

Kobieta
 Post Napisane: 16 wrz 2017, o 12:53 
-#
-#

ja do czerwca wahałam się z wyborem kierunku na wsb. Nie byłam pewna co bedzie lepsze myślac o wyborze pracy itd. W końcu zdecydowałam się na kryminologię na http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/s ... inalistyka. Rozwazałam pedagogikę specjalną na uniwerku...Siostra skończyła i szczerze mówiąc ma z tego frajde ale to bardzo trudna i obciazajaca psychicznie praca. Choć z drugiej strony ma sie tą satysfakcje z czynienia dobra dla drugiego człowieka...no cóż, ja wybiorę zupełnie inaczej i zobaczymy za jakis czas czy to był dobry wybór, jeśli nie to zawsze mogę skonczyc kolejną uczelnie, tego nigdy za wiele:)

Kobieta
 Post Napisane: 30 paź 2017, o 17:00 
-#
-#

Czasem nawet po najlepszych studiach możesz nie dostać wymarzonej pracy, dlatego warto chodzić na kursy specjalistyczne. Ja mogę z czystym sumieniem polecić firmę soyer http://www.soyer.edu.pl Bardzo przydały mi się ich szkolenia a także certyfikat,który otrzymałam po ich ukończeniu. Były bardzo profesjonalne. Ponadto mają miłą atmosferę zajęć :) Polecam

Nie wybrano
 Post Napisane: 8 lis 2017, o 09:28 
-#
-#

Zastanawiam się nad jakimś kierunkiem związanym z postprodukcją obrazu. Zawsze mnie do tego ciągneło. Mam tez już pewne doświadczenia za sobą, można wręcz powiedzieć, że sukcesy. W związku z tym rozważam poważnie tą opcję.
Co powiecie o:
1. http://www.gsf.pl/szkola/o_szkole/
2. http://akademiamultiart.pl/kierunek/pos ... ja-obrazu/

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Kobieta
 Post Napisane: 11 lis 2017, o 12:59 
-#
-#

wybór studiów powinien zależec od tego co chesz w zyciu robić. musisz sie zastanowic nad tym co chciałabys robić, co sprawia Ci przyjemnosć, w czymś kazdy z nas jest dobry..jeden pisze świetne teksty, inny jest uzdolniony plastycznie, muzycznie, dobzre tanczy albo jest cierpliwy i potrafi pomagac innym, chorym, niepełnosprawnym. Albo robi świetne zdjecia...Pomyśl nad tym...albo zawody przyszłosci, takie z których będziesz mieć nie tyle frajdę ile kasę, a tzreba sie wyszkolić i byc w tym dobrym. M<usisz wybrac pasję albo pieniądze...to druga sprawa. Ja np w tym roku wybrałam sie na wsb na coaching. Mozesz sobie poczytać tutaj. dosyc ciekawa sprawa. to ze miałas rozszerzone pzredmioty nie świadczy jeszcze o niczym...pomyśl czego Ty sama chcesz...http://www.wsb.pl/poznan/studenci/studi ... tradycyjne, powodzenia i samych dobrych decyzji:)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 907 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Nauka