Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 08:19 
-#
-#

Tematów jest pewnie multum, jednak nadal nie potrafię tego ostatecznie rozstrzygnąć. Interesuję się informatyką i chętnie wybrałbym się do "Technikum informatycznego", jednak wyniki nie są za dobre i nie wiem czy się dostanę. Z informatyki wyjdzie mi raczej 6 (nie ma się czym chwalić, bo poziom gimnazjalny jest śmieszny - excel, prezentacje, html), co nie znaczy, że nie interesuję się informatyką dogłębniej wręcz przeciwnie(programowanie c++, delphi, grafika, tworzenie stron, php). Matematykę i fizykę mam na poziomie dostatecznym. Czy warto się wybierać do technikum, czy lepiej byłoby iść do zawodówki (jak tak, to jaki zawód) ?

Kobieta
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 10:13 
-#
-#

Moim zdaniem lepiej pójść do technikum, będziesz mógł przystąpić do matury, co za tym idzie, potem na studia, jeśli byś chciał, a poza tym skoro tak bardzo interesujesz się informatyką, no to spróbuj co Ci szkodzi. Zresztą tak naprawdę, to dla kogo jaki rodzaj szkoły jest najlepszy to indywidualna sprawa. Musisz się zastanowić czy zależy Ci na szybkim wyrobieniu fachu czy myślisz o czymś innym. Wydaje mi się, że z tymi ocenami, do technikum się dostaniesz. Próbuj.

Potrzebny jest na to czas "

Kobieta
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 10:27 
-#
-#

Wedlug mnie lepiej isc do Technikum. Po nim bedziesz mogl przystapic do matury i bedziesz miec wyksztalcenie srednie, a potem ewentualnie na studia jesli bedziesz chcial. Sam sie musisz zdecydowac, co by Ci bardziej odpowiadalo - technikum czy zawodowka. Zalezy, co chcialbys robic w przyszlosci. My Ci nie pomozemy w wyborze kierunku.

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 10:35 
-#
-#

OnA1988 napisał(a):
Wedlug mnie lepiej isc do Technikum. Po nim bedziesz mogl przystapic do matury i bedziesz miec wyksztalcenie srednie, a potem ewentualnie na studia jesli bedziesz chcial. Sam sie musisz zdecydowac, co by Ci bardziej odpowiadalo - technikum czy zawodowka. Zalezy, co chcialbys robic w przyszlosci. My Ci nie pomozemy w wyborze kierunku.

Wybór stał się jaśniejszy, jednak nie do końca. Jak nadmieniłem w pierwszym poście z powodu "nie za dobrych wyników" mogę się nie dostać do technikum, a więc alternatywą będzie zawodówka, jednakże tutaj jestem całkowicie ciemny, nie mam pojęcia na co mógłbym iść i jaki zawód byłby przyszłościowy dla mnie.

Kobieta
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 10:47 
-#
-#

Na Twoim miejscu wybrałabym technikum. Wydajesz się być osobą inteligentną, z zainteresowaniami, nie wiem więc, co miałbyś robić w zawodówce, która zazwyczaj jest dla osób - eufemistycznie rzecz nazywając - mniej zdolnych intelektualnie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 10:54 
-#
-#

Aktualnie żałuje, że wybrałęm liceum. Teraz wybrał bym technikum lub zawodówkę.
Po zawodówce chętniej przyjmują do pracy. Serious.

I się nie domyślasz, że prawda jest przykra "

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 maja 2010, o 12:40 
-#
-#

Sayana napisał(a):
Na Twoim miejscu wybrałabym technikum. Wydajesz się być osobą inteligentną, z zainteresowaniami, nie wiem więc, co miałbyś robić w zawodówce, która zazwyczaj jest dla osób - eufemistycznie rzecz nazywając - mniej zdolnych intelektualnie.

Technikum będzie na pierwszym miejscu mojego wyboru, jednakże jeśli nie uda mi się dostać do technikum, to muszę mieć drugą oraz trzecią szkołę w rezerwie, a będzie to raczej zawodówka. Problem jest w tym, że nie wiem na co chcę iść do zawodówki i chciałbym wybrać coś z czym sobie dam radę oraz będzie dla mnie najkorzystniejszym wyborem na przyszłość. Do was było pytanie: jakie zawody możecie polecić? Możecie podawać chociaż propozycję z uzasadnieniem wyboru, bo wiadomo że nikt za mnie zawodu/kierunku nie wybierze.

Strona główna forum » Technikalia » Archiwum » Działy o szerokiej tematyce - Archiwum » Nauka - Archiwum